Zbiórka Ratujmy łapki Dyzia - zdjęcie główne

Ratujmy łapki Dyzia

605 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki

Kochani w imieniu mojego najmłodszego podopiecznego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc. 

Dyzio trafił do mnie ok 3 tygodnie temu jako niespełna miesięczny maluszek. Dwie łapki miał zdeformowane przez co miał problemy z poruszaniem się. Są to prawdopodobnie stare, źle zrośnięte złamania... 

Po konsultacji z dwoma chirurgami i zrobieniu zdjęć rendgenowskich postanowiłam dać Dyziowi chwilkę czasu żeby podrósł, nabrał sił i okazało się, że była to bardzo dobra dezycja. Przednia łapka każdego dnia była stawiana coraz lepiej i dzisiaj stawia ją prawie tak samo jak zdrowa ❤️

W o wiele gorszym stanie jest łapka tylnia 😔 Dyzio nie podpiera się na niej, praktycznie jej nie stawia na ziemi. Łapka nie zgina się, wydaje się jakby kosteczki w niej nie łączyły się praktycznie z biodrem 😔 jakby nie miał nad nią całkowicie władzy. 

Bez operacji się nie obejdzie... Dlatego bardzo ważna jest konsultacja z dobrym ortopedą.

Chce zawalczyć tą łapeczkę... Moim marzeniem jest postawić Dyzia na wszystkie 4 łapki ❤️ ale tutaj potrzebuje Waszego wsparcia... 

Konsultacja u dr Bissenika kosztuje 180zł + dobre zdjęcia rendgenowskie ok 100 zł.Czyli łącznie ok 300zł. Termin mamy na 9 września. 

Nie wiadomo co na wizycie dr Igor zaleci, czy nie będzie chciał dać maluszkowi jakiś suplementów, zrobić badań krwi... Dlatego zbiórka jest na wyższą kwotę. 

Nie zapominajcie też o prowizji portalu. 

Nadwyżka ze zbiórki zostanie odlożona na operację a jej koszty będę duuuże 😔

W aktualnościach i na stronie będą wstawione faktury. 

Bardzo prosze o jak najmniejsze wpłaty i jak najwięcej udostępnień 🙏🙏🙏

Dyzio to cudowny kociak, mały wojownik z ogromną wolą życia ❤️❤️

Na pierwszych zdjęciach widać jak Dyzio wyglądał w dniu przywiezie nią, na ostatnich dzisiaj. 

Jego losy można śledzi na na fb '' Niebieska sfora '' 

Pokażmy Dyziowi, że Anioły ISTNIEJĄ ❤️❤️

605 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Wojtek - awatar
Wojtek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Raissa - awatar
Raissa
5
Bogusia - awatar
Bogusia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aneta Mark - awatar
Aneta Mark
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij