Zbiórka Ratujmy łapki Dyzia - zdjęcie główne

Ratujmy łapki Dyzia

605 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki

Kochani w imieniu mojego najmłodszego podopiecznego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc. 

Dyzio trafił do mnie ok 3 tygodnie temu jako niespełna miesięczny maluszek. Dwie łapki miał zdeformowane przez co miał problemy z poruszaniem się. Są to prawdopodobnie stare, źle zrośnięte złamania... 

Po konsultacji z dwoma chirurgami i zrobieniu zdjęć rendgenowskich postanowiłam dać Dyziowi chwilkę czasu żeby podrósł, nabrał sił i okazało się, że była to bardzo dobra dezycja. Przednia łapka każdego dnia była stawiana coraz lepiej i dzisiaj stawia ją prawie tak samo jak zdrowa ❤️

W o wiele gorszym stanie jest łapka tylnia 😔 Dyzio nie podpiera się na niej, praktycznie jej nie stawia na ziemi. Łapka nie zgina się, wydaje się jakby kosteczki w niej nie łączyły się praktycznie z biodrem 😔 jakby nie miał nad nią całkowicie władzy. 

Bez operacji się nie obejdzie... Dlatego bardzo ważna jest konsultacja z dobrym ortopedą.

Chce zawalczyć tą łapeczkę... Moim marzeniem jest postawić Dyzia na wszystkie 4 łapki ❤️ ale tutaj potrzebuje Waszego wsparcia... 

Konsultacja u dr Bissenika kosztuje 180zł + dobre zdjęcia rendgenowskie ok 100 zł.Czyli łącznie ok 300zł. Termin mamy na 9 września. 

Nie wiadomo co na wizycie dr Igor zaleci, czy nie będzie chciał dać maluszkowi jakiś suplementów, zrobić badań krwi... Dlatego zbiórka jest na wyższą kwotę. 

Nie zapominajcie też o prowizji portalu. 

Nadwyżka ze zbiórki zostanie odlożona na operację a jej koszty będę duuuże 😔

W aktualnościach i na stronie będą wstawione faktury. 

Bardzo prosze o jak najmniejsze wpłaty i jak najwięcej udostępnień 🙏🙏🙏

Dyzio to cudowny kociak, mały wojownik z ogromną wolą życia ❤️❤️

Na pierwszych zdjęciach widać jak Dyzio wyglądał w dniu przywiezie nią, na ostatnich dzisiaj. 

Jego losy można śledzi na na fb '' Niebieska sfora '' 

Pokażmy Dyziowi, że Anioły ISTNIEJĄ ❤️❤️

605 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Wojtek - awatar
Wojtek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Raissa - awatar
Raissa
5
Bogusia - awatar
Bogusia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aneta Mark - awatar
Aneta Mark
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij