Zbiórka Nieśmy dobro figurami - zdjęcie główne

Nieśmy dobro figurami

1 360 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Szymon Skurniak - awatar

Szymon Skurniak

Organizator zbiórki

W wyniku toczącej się wojny na Ukrainie, wiele osób znalazło się w rozpaczliwie trudnej sytuacji. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć charytatywne wydarzenie pod nazwą: "Nieśmy dobro figurami" - pomóżmy Ukrainie! 

Chcemy w ten sposób pomóc tym osobom i pokazać, że działając razem, możemy osiągnąć wielkie rzeczy. 

Dlatego bardzo prosimy o wpłaty. 100% zebranej przez nas kwoty zostanie przekazane na wsparcie polskiej akcji humanitarnej na Ukrainie. Dowód wpłaty będzie opublikowany na naszym profilu na Facebooku (https://www.facebook.com/infoszach)

Zdecydowaliśmy się na utworzenie dedykowanej zbiórki, żeby móc nagrodzić najhojniejszego darczyńcę naszą maskotką "Infuś" i zestawem luksusowych świec od firmy Aroma Home!

Harmonogram

17 – 18 Wywiad z IA Oleksandrem Prohorovem
18 – 19:30 Turniej charytatywny „Nieśmy dobro figurami”
19:30 – 21 Szachy 4-osobowe z gośćmi

Przydatne linki

-Stream https://www.twitch.tv/infoszach
-Informacje o turnieju (w którym udział może wziąć każdy, bez żadnych opłat) i instrukcja dołączenia https://www.chess.com/pl/news/view/wez-udzial-w-turnieju-charytatywnym-niesmy-dobro-figurami
-Artykuł podsumowujący wszystkie powyższe informacje https://infoszach.pl/2022/03/03/niesmy-dobro-figurami-pomozmy-ukrainie/    -Strona Aroma Home https://www.aroma-home.eu/en/

Do wpłat zachęcamy również osoby spoza środowiska szachowego :)

Dziękujemy!

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    03.03.2022
    03.03.2022

    :D

1 360 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Szymon Skurniak - awatar

Szymon Skurniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Grzegorz Patyczak - awatar
Grzegorz Patyczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
AdasSzach - awatar
AdasSzach
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Jakub - awatar
Jakub
60
Tosh - awatar
Tosh
20
Kertop - awatar
Kertop
20
ANO.J - awatar
ANO.J
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij