Zbiórka Niewidoma... porzucona... - zdjęcie główne

Niewidoma... porzucona...

860 zł  z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Byłam kochaną domową kotką, mieszkałam w domu, spałam na kanapie. Pewnego dnia wszystko zaczęło się zmieniać. Zaczęłam coraz gorzej widzieć... gorzej... i gorzej... aż wreszcie przestałam widzieć. Wszystko było czarne. Byłam przerażona i zdezorientowana, miauczałam, obijałam się o sprzęty domowe. Parę razy nie trafiłam do kuwety. Nie przeczuwałam niczego złego, kiedy mój człowiek wziął mnie na ręce. Myślałam, że mnie pogłaska, przytuli... ale nagle mną rzucił.
Upadłam.  Potłukłam się.
Byłam przerażona. Wiedziałam, że jestem w nieznanym miejscu ale nic nie mogłam zobaczyć. Ale nie to było najgorsze... wyczułam psa. Warczał na mnie, a ja nie wiedziałam gdzie jestem i jak uciec. Trzęsłam się cała, a za sobą wyczułam siatkę ogrodzeniową. Myślałam, że to już koniec.


Na szczęście pojawił się pan Zbigniew: odwołał psa, pogłaskał mnie, uspokoił, potem nakarmił i dał wody. To dobry człowiek, obejrzał mnie, zauważył, że nie widzę. Bardzo się zmartwił bo nie mógł mi pomóc. Zgłosił się do OTOZ Animals, i poprosił o pomoc dla mnie. Tak znalazłam się w lecznicy.
Tak mogła wyglądać historia Akacji... ktoś świadomie przerzucił ją przez ogrodzenie pana Zbigniewa. Co spotkało ją wcześniej... możemy się tylko domyślać.  Akacja jest miziasta, na pewno była kotem domowym. Potrzebowała opieki weterynaryjnej... miała dolegliwości, które na szczęście są już wyleczone. Została również wysterylizowana. Niestety okazało się, że ślepota jest trwała. Jednak w znanym sobie środowisku doskonale sobie radzi. Aktualnie przebywa w Domu tymczasowym.  

Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie domu dla niewidomej Akacji graniczy z cudem. Dlatego prosimy Was o pomoc w opłaceniu faktury za opiekę weterynaryjną oraz o pokrycie kosztów utrzymania kotki. 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.04.2018
  24.04.2018

 • Dorota - awatar

  Dorota

  24.04.2018
  24.04.2018

  Malutka, możesz liczyć na dobrych ludzi. Powodzenia!!! Nie poddawaj się!!!

 • Łucja - awatar

  Łucja

  24.04.2018
  24.04.2018

  Pomogłam ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.04.2018
  23.04.2018

  Zdrówka!

  • OTOZ Animals Krosno - awatar

   OTOZ Animals Krosno - Organizator zbiórki

   23.04.2018
   23.04.2018

   Dziękujemy <3.

 • Dorota - awatar

  Dorota

  14.04.2018
  14.04.2018

  Trzymaj się Malutka!!!

  • OTOZ Animals Krosno - awatar

   OTOZ Animals Krosno - Organizator zbiórki

   23.04.2018
   23.04.2018

   Przekażemy te słowa Akacji :). Dziękujemy.

860 zł  z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Dariusz Pietrasz - awatar
Dariusz Pietrasz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dorota - awatar
Dorota
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Łucja - awatar
Łucja
20
Beata Dębiec - awatar
Beata Dębiec
20
Gosia - awatar
Gosia
25
Halina Nycz-Świrko - awatar
Halina Nycz-Świrko
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij