Zbiórka Niewidomy psiak o imieniu Tokio - zdjęcie główne

Niewidomy psiak o imieniu Tokio

5 021 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Kasia Matusik - awatar

Kasia Matusik

Organizator zbiórki

Dotychczasowa historia Tokio - niewidomego, bezdomnego psa nie była zbyt szczęśliwa. Wyrzucony po latach spędzonych na łańcuchu, kompletnie niewidomy, miał małe szanse na przeżycie. Jednak los uśmiechnął się do Tokio i rozpoczyna on nowe, wspaniałe życie. 

Aby zapewnić jak najlepszą przyszłość temu psiakowi bardzo potrzebujemy Waszej pomocy

Naszą największą nadzieją jest przywrócenie kochanemu Tokio wzroku. Dzięki temu jego szanse na adopcję wzrosną wielokrotnie i oczywiście komfort życia psiaka ulegnie diametralnej poprawie. Tokio został już umówiony na wizytę u najlepszego specjalisty w kraju. Jednak jest to niewidomy pies, który nigdy nie mieszkał w domu. Mimo wyrządzonych krzywd bardzo ufa on człowiekowi, ale potrzebna jest tutaj pomoc behawiorysty. Tokio został umieszczony w hotelu dla psów ze stałą opieką behawiorystów, którzy pomogą mu poznać świat na nowo i przygotują do odbycia planowanych wizyt weterynaryjnych. Pies panicznie boi się brzęku metalu, nie lubi kiedy zakłada się mu coś na szyję.... nawet nie chcemy myśleć, co ten biedak musiał przeżyć. Do tego psiak przecież nic nie widzi, więc nie rozumie co dzieje się dookoła. 

Koszt miesięcznego pobytu w hotelu, wraz z opieką behawiorystów oraz wyżywieniem to 1200 . Do tego planowana wizyta okulistyczna wraz z lekami to kolejne 500 zł. Tokio musi również zostać zaszczepiony, odrobaczony oraz dokładnie zbadany. Przeprowadzone zostaną również wszystkie niezbędne badania krwi. 

Pierwszy miesiąc w hotelu zapłaciliśmy wraz z przyjaciółmi z własnych środków. Jednak zbiórka w celu zapewnienia Tokio dwóch kolejnych miesięcy pobytu w hotelu oraz opłacenia wszystkich wizyt weterynaryjnych jest niezbędna. 

Dzięki wpłaconym datkom możemy odmienić życie tego niewidomego, kochanego psiaka.

Bardzo prosimy, pomóżcie nam uratować Tokio! 

Ten cudowny pies bardzo na to zasługuje.


Z góry wszystkim bardzo serdecznie dziękuję,

Wolontariuszka Kasia

Aktualizacje


 • Kasia Matusik - awatar

  Kasia Matusik

  13.02.2019
  13.02.2019

  Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszą zbiórką. Chcieliśmy ogromnie podziękować wszystkim darczyńcom oraz osobom, które promują naszą zbiórkę.

  Dzisiaj Tokio odbył swoją pierwszą wizytę u weterynarza. Niestety okazało się, że pies posiada bardzo przerośniętą prostatę oraz zaawansowany stan zapalny. Wdrożyliśmy już konieczne leczenie. Po wyleczeniu Tokio zostanie również jak najszybciej wykastrowany.

  W związku z powyższymi komplikacjami wzrosły koszty opieki weterynaryjnej nad Tokio. Postanowiliśmy zwiększyć zbiórkę do 5000 zł, ponieważ koszty rosną, a my chcemy zapewnić psu jak najlepsze leczenie.

  Posiadamy dotychczas wystawione faktury oraz pełną dokumentację
  leczenia i opieki nad Tokio. Chcemy zapewnić Państwa, że każda przelana złotówka zostanie wydana na opiekę i leczenie Tokio.

  Zapraszamy do oglądnięcia załączonego filmu, gdzie o wszystkim
  dokładnie opowiedziałam :)

Komentarze


 • Marta ŁÓJ - awatar

  Marta ŁÓJ

  13.02.2019
  13.02.2019

  KASIEŃKO i przelew i udostępnienie wykonane. Pozdrawiam i trzymam kciuki❤

  • Kasia Matusik - awatar

   Kasia Matusik - Organizator zbiórki

   15.02.2019
   15.02.2019

   Bardzo dziękuję! <3

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  12.02.2019
  12.02.2019

  zdrówka :)

 • Gusia - awatar

  Gusia

  11.02.2019
  11.02.2019

 • Dorota - awatar

  Dorota

  11.02.2019
  11.02.2019

  Dużo zdrowia i powodzenia Tokio :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.02.2019
  11.02.2019

  Dzięki Kasiu, zdrówka dla Tokio! :*

5 021 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Kasia Matusik - awatar

Kasia Matusik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 100

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
280
Paweł Lachowski - awatar
Paweł Lachowski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Budryk - awatar
Natalia Budryk
20
Alicja - awatar
Alicja
20
Karolina Marciniak - awatar
Karolina Marciniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij