Zbiórka Chciałbym być sobą wreszcie - zdjęcie główne

Chciałbym być sobą wreszcie

2 276 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Nikodem Leśniak - awatar

Nikodem Leśniak

Organizator zbiórki

Witam, mam na imię Nikodem i jestem mężczyzną zamkniętym w kobiecym ciele. Od trzech lat funkcjonuję pod tym imieniem, jednak prawnie nadal jestem kobietą. Mam już 22 lata i bardzo długo zwlekałem z poproszeniem o pomoc. Niedawno uświadomiłem sobie jednak, że dłużej nie dam tak rady. Zacząłem tę drogę, jednak pojawiają się przeszkody, głównie finansowe, których sam nie jestem w stanie pokonać. Dzięki temu, co z Państwa pomocą udało mi się uzbierać będę w stanie wykonać część potrzebnych do diagnozy badań, w tym badanie kariotypu, które kosztuję w okolicach 450 złotych. Oczywiście ta zbiórka nie jest jedyną formą zbierania pieniędzy, jednak większość mojej wypłaty wydaję na mieszkanie i bardzo trudno mi odłożyć jakąś większą kwotę.
Proszę Państwa o pomoc, gdyż nie chcę przeżyć kolejnych dwudziestu lat nie mogąc spojrzeć na swoje ciało bez wielkiego dyskomfortu lub nie wychodząc z domu z obawy, że ludzie mogą postrzegać mnie jako kobietę. Będę wdzięczny za każdą, nawet najmniejszą wpłatę, która umożliwi mi kontynuowanie drogi, a w końcu życie jako prawdziwy JA.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.04.21
  12.04.21

  Powodzenia.Wiem,że Ci się uda 😀

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.04.21
  08.04.21

  Trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.08.17
  10.08.17

  Trzymam kciuki za Ciebie!!!!

 • Piotr W. - awatar

  Piotr W.

  10.08.17
  10.08.17

  Mam nadzieję, że uda Ci się przejść tą trudną drogę do bycia sobą. Ze swojej strony mogę Ci polecić jeden bardzo miły i podnoszący na duchu kanał YouTube chłopaka trans który opowiada o sobie. https://www.youtube.com/channel/UCHSIA2JRC5PWvUX4Sl8OrcA Nie poddawaj się.

 • Jedrzej Meres - awatar

  Jedrzej Meres

  10.08.17
  10.08.17

  Powodzenia Nikodem ! X

2 276 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Nikodem Leśniak - awatar

Nikodem Leśniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 107

Patryk - awatar
Patryk
100
Małgorzata G. - awatar
Małgorzata G.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Izabela Poprawa - awatar
Izabela Poprawa
50
Radosława Janowska-Lascar - awatar
Radosława Janowska-Lascar
20
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
EwaZ - awatar
EwaZ
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij