Zbiórka Zapalenie mózgu - zdjęcie główne

Zapalenie mózgu

1 972 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Cieślak - awatar

Daria Cieślak

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. 


Nikoś ma 8 lat cierpi na autyzm niskofunkcjonujący, zaburzenia integracji sensorycznej w tym duży lęk grawitacyjny, dyzbioze jelit, zespół cieknącego (przesiąkliwego) jelita.

Niedawno zdiagnozowano u Nikosia autoimmunologiczne zapalenie mózgu. 

Szukamy przyczyny jego stanu, zbieramy na dalsze badania. 


Koszty samych badań są dla nas bardziej wysokie, a czas ucieka. Niestety choroba jest postępująca i z czasem stan Nikodema się pogarsza.


Nikodem nie mówi, nie rozumie mowy, nie potrafi zgłaszać potrzeb fizjologicznych ani żadnych innych, nie gryzie, potrzebuje pomocy we wszystkim: w ubieraniu, w jedzieniu, nie schodzi po schodach, nie potrafi rysować, bawić się jak inne dzieci w jego wieku. 

Nie zauważa dzieci, ludzi, jest zamknięty w swoim świecie. Dużo się śmieje, ale nie wiemy dlaczego. 

Nie rozumie co mówimy, nie potrafi odczytywać emocji, jest jakby za szybą.


Wiemy, że jest wyjście z tej sytuacji. Nikodem może zacząć funkcjonować normalnie. Jest w stanie dogonić rówieśników, a nawet pójść do szkoły dla dzieci neurotypowych. Trzeba znaleźć przyczynę wszystkich chorób, a do tego potrzebne są bardzo drogie badania, a później leczenie.


Badania, które musimy wykonać to: 

 

1. Diagnostyka układu pokarmowego:


CSA Kompleksowa Analiza Kału w laboratorium Doctors Data w USA 

Koszt 1680zł


Przeciekające jelito (zonulina+histamina) badanie w laboratorium Biovis' Diagnostik w Niemczech 

Koszt 685zł


2.  Diagnostyka zaburzeń metabolizmu:


Organic Acid Test w laboratorium Great Plains w USA - badanie to przeszło 70 markerów. Pokazuje jak funkcjonuje nasz organizm oraz przede wszystkim – co nie działa prawidłowo. Nie daje odpowiedzi na wszystkie pytania, ale jest doskonałym punktem wyjścia do dalszej diagnostyki w razie wykrycia problemów. Koszt 1790zł


3. Alergie pokarmowe (alergie ukryte).


Nietolerancje pokarmowe IgG zależne na 232 produkty badanie z krwi w laboratorium Biovis' Diagnostik w Niemczech 

Koszt 1789zł


4.  Diagnostyka niedoborów mineralnych oraz obciążeń pierwiastkami toksycznymi 


Analiza pierwiastkowa włosa (pierwiastki toksyczne i odzywcze) badanie w laboratorium Doctors Data w USA

Koszt 729zł


5. Diagnostyka zaburzeń układu nerwowego


Neurotransmitery - badanie bazowe (katecholaminy (adrenalina, noradrenalina, dopamina) serotonina) badanie w laboratorium Biovis'Diagnostik w Niemczech 

Koszt 855zł


6. Badania genetyczne 


Panel Metylacji DNA badanie w laboratorium Doctors Data w USA

Koszt 2829zł


Badania te nie są refundowane, nie są wykonywane w Polsce jedynie za pośrednictwem laboratoriów w Polsce (wysyłki do poszczególnych laboratoriów w USA, Niemczech odbywają się średnio raz w miesiącu) 


Proszę o pomoc w wyciągnięciu synka z objęć autyzmu, jeszcze nie jest za późno! 😢❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 972 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Cieślak - awatar

Daria Cieślak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
DOROTA - awatar
DOROTA
100
Agnieszka Lange - awatar
Agnieszka Lange
100
Kasia Śmiechowska - awatar
Kasia Śmiechowska
50
Basia - awatar
Basia
50
Anna Chołubiec - awatar
Anna Chołubiec
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ciocia Paulina R:* - awatar
Ciocia Paulina R:*
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij