Zbiórka Natalia - podjazd dla wózka - zdjęcie główne

Natalia - podjazd dla wózka

1 041 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

Cześć, nazywam się Natalia Wiśniewska, 5 czerwca skończę 17 lat. Urodziłam się z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem i odwróceniem trzewi. Ponieważ od zawsze poruszam się na wózku inwalidzkim, moim marzeniem jest zebranie funduszy na podjazd dla wózka. 

Przeszłam 4 operacje, w tym 2 ratujące mi życie.  Mam całkowity niedowład kończyn dolnych i od urodzenia poruszam się na wózku inwalidzkim. 

Mieszkam w małej miejscowości w bloku. Mimo, że to parter to i tak trzeba pokonać 12 schodów. Dużym utrudnieniem jest wyjście chociażby na spacer. Wychodzenie z domu to możliwość spotykania się z koleżankami, możliwość uczestniczenia w życiu szkolnym, możliwość życia "normalnie" - jak dziwnie by to nie brzmiało. Moi rodzice robiąc już pierwsze kroki do zbudowania podjazdu, wykuli i wstawili odpowiednio duże okno. Ponieważ nie mieliśmy wcześniej okna balkonowego, pamiętam jak pierwszy raz podjechałam do okna i mogłam zobaczyć jak pada śnieg, to było fascynujące. Fajnie byłoby móc samodzielnie opuszczać mieszkanie... TO MOJE MARZENIE.  Tak, zdecydowanie TAK! Niestety moja rodzina nie jest w stanie takiego podjazdu opłacić.

Stąd zwracam się z prośbą do Państwa o pomoc w zebraniu potrzebnych funduszy, na podjazd dla wózka inwalidzkiego.

Z serca dziękuję wszystkim Życzliwym. 

Natalia :-)

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Marek Magister - awatar

  Marek Magister

  23.04.2017
  23.04.2017

  Sam wiem jakie to jest ważne, potrzebne i jakie ułatwienie dla takiej osoby ....znam to z doświadczenia....

 • Magda - awatar

  Magda

  12.04.2017
  12.04.2017

  Pozdrawiam

1 041 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Babcia Ula - awatar
Babcia Ula
10
Kazmierczak - awatar
Kazmierczak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Misch Wanda - awatar
Misch Wanda
25
Kasia,Michał Łukomscy - awatar
Kasia,Michał Łukomscy
100
Agata - awatar
Agata
30
Piotr Wołosowicz - awatar
Piotr Wołosowicz
30
Babcia Zdzisia - awatar
Babcia Zdzisia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij