Zbiórka Mamy 1 dzień albo go ZABIJĄ - zdjęcie główne

Mamy 1 dzień albo go ZABIJĄ

15 152 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 470 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Woźniak - awatar

Marta Woźniak

Organizator zbiórki

Aktualizacja 18.10 2021 

Jutro 19.10 godz .9,05 odbieram Bingo z Lotniska w Warszawie . Będzie na swoim profilu Wstawiać Film z odbioru .

Dzisiejsza informacja nas dobiła, linie lotnicze żądają prawie 9 tysięcy za bilet Bingo do Polski(screen jako dowód)...

Do tego podsumowali hotelowanie Bingo na 5 tysięcy.. (fv do wglądu) oraz może być transportowany tylko w specjalnym transporterze za 1500 zł.... Łączne koszty już na ten moment to ponad 15 tysięcy... :(

Nie damy rady, koszty przerosły nas już dawno temu.. 

Czas mamy tylko do jutra, inaczej Bingo wg prawa zostanie uśpiony...

BŁAGAMY - POMÓŻCIE, BEZ WAS NIE DAMY RADY !!!!!

Historia Bingo, poniżej.

Ten ,, pseudo ,, człowiek !!!!!!    Dawid S. Z Mieszkowic 

📣📣📣📣📣📣📣📣

W piatek 23.09  wywiozl psa promem do Szwecji z zamiarem przekroczenia granicy Norwegii w Svinesund.❗❗❗❗Oczywiscie pies wieziony na podstawie ksiażeczki ,a nie paszportu ,został zatrzymany przez służby graniczne. Ja jestem zrozpaczona ,pies przebywa na kwarantannie w Airpet Hotel w Maura .  Każdy dzień pobytu psa to ogromne koszta , Pies został  porwany przez  Dawida.S z Mieszkowic , nie docierało do niego to że nie może płynąć z psem, ani wywozić go z Polski bez mojej zgody.  Przebywaja w tej chwili w Norwegii ,nie wiemy gdzie dokladnie. Jest ogromna szansa na uratowanie Bingo, przed Eutanazją i powrót Bingo do Polski, lecz musimy opłacić ogromne Koszty , 😭😭😭😭😭😭😭

hotel od dnia 24.09-30.09 wyliczył kwote. 6300 Koron a koszty rosną dalej, kolejny tydzień został naliczany już . 

Pomóżcie nam


Musimy płacić Hotel , podróż do Polski, kontener i nie wiemy jeszcze jakie koszta łączne będą , Błagam Was o pomoc w odzyskaniu psa ,on ma dopiero rok czasu 😞 i cale życie przed soba.


Sprawa zgłoszona na Policję , złożone zawiadomienie o Kradzieży Psa.

Ambasada w Norwegi Powiadomiona

Celnicy w Polsce Powiadomieni

PIW w Polsce powiadomiony

To od nich zależy wszystko ..

Bez pieniedzy nie uratujemy życia Bingo 😭😭😭😭

Pomóżmy Bingo wrócić do Polski

Na dzień 7.10.2021 mamy już rachunek za Hotel 9000 Nok 😭😭

Ciągle Rośnie 😭😭😭

Today's information knocked us out, the airlines are demanding almost 9,000 for a Bingo ticket to Poland (screen as proof) ... We can't make it, the costs have outgrown us a long time ago .. We only have time until tomorrow, otherwise Bingo will be put to sleep by law ... PLEASE - HELP, WITHOUT YOU, WE CANNOT COVER !!!!! The history of Bingo, below. This "pseudo" man !!!!!!  Dawid S. from Mieszkowice On Friday, September 23, he took the dog by ferry to Sweden with the intention of crossing the Norwegian border in Svinesund.Of course, the dog, which was carried on the basis of a booklet, not a passport, was stopped by the border authorities.  I am in despair, the dog is in quarantine at the Airpet Hotel in Maura.  Each day of the dog's stay is a huge cost, the dog was kidnapped by Dawid.S from Mieszkowice, he did not realize that he could not go with the dog or take him out of Poland without my consent.  They are currently in Norway, we do not know exactly where.  There is a great chance to save Bingo from Euthanasia and return Bingo to Poland, but we have to pay huge costs, the hotel has calculated the amount from 09/24 to 30/09.  CZK 6300 and costs continue to rise, the next week has already been charged. Help us We have to pay for the hotel, travel to Poland, container and we do not know yet what the total costs will be, I am begging you for help in retrieving the dog, he has only a year of time and his whole life ahead of him. The case was reported to the Police, a notice of the theft of a dog was filed. Embassy in Norway Notified Customs officers in Poland Notified PIW in Poland notified It all depends on them. We can't save Bingo's life without money Let's help Bingo come back to Poland As of October 7, 2021 we already have a bill for Hotel 9000 Nok Still Grows :( :( :(


 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marta Woźniak - awatar

  Marta Woźniak

  15.10.21
  15.10.21

  Faktura za Hotel 10,725 NOK

  Zdjęcie aktualizacji 76 220

Komentarze


 • Małgorzata Suligowska - awatar

  Małgorzata Suligowska

  14.10.21
  14.10.21

  ❤️

 • Kingoucha - awatar

  Kingoucha

  14.10.21
  14.10.21

  Powodzenia 👍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.10.21
  14.10.21

  Trzymam kciuki z całego serca!

 • Agata Haywood - awatar

  Agata Haywood

  14.10.21
  14.10.21

  Trzymam kciuki!

 • Efcia - awatar

  Efcia

  14.10.21
  14.10.21

  team crazytravelbag Oby szybko wrócił do domku, trzymam kciuki!

15 152 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 470 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Woźniak - awatar

Marta Woźniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 470

Kolczyk - awatar
Kolczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patrycja i Szaman - awatar
Patrycja i Szaman
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin serafin - awatar
Marcin serafin
800
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz - awatar
Mateusz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Gumis - awatar
Gumis
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij