Mistrzostwa Świata Cheerleaders

8 503 zł z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Zofia Kisiel - awatar

Zofia Kisiel

Organizator zbiórki

DREAM TEAM JUNIOR  (Pl/Eng)

Dears,
We are a young Polish cheerleaders team, member of performance cheer freestyle pom division in junior category. We are also present champion of Polish Cheerleaders PSCh and official national team for the World Championships Cheerleaders Junior ICU Worlds 2019, which will be held in the US from 24 to 26 April 2019r.
Currently we are making an efforts to gather financial resources for us to join this event.

We will be very thankful for any help in making our dreams come true.


Jesteśmy zespołem cheerleaders powołanym do kardy narodowej na Mistrzostwa Świata Cheerleaders Junior ICU Worlds 2019, które odbędą się w USA w dniach 24-26.04.2019r. Jesteśmy również aktualnym Mistrzem Polski Cheerleaders PSCh. Tytuł ten zdobyłyśmy 16.03.2019r. na turnieju w Kielcach.

Dałyśmy z siebie wszystko: wielogodzinne treningi, pot a czasami nawet łzy. Natomiast dzięki temu mamy możliwość reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej. Jednak do realizacji tego marzenia potrzebne jest nam Wasze  wsparcie.... Większości z nas nie stać na pokrycie całkowitego kosztu wyjazdu na te zawody. Z racji tego, że jest to sport drużynowy, musimy walczyć razem. Wyjazd 20 osobowego zespołu to koszt ok 200tys. Mimo naszego dużego zaangażowania i wielu prób pozyskania środków, nadal brakuje nam ok 70tys.

Pozwólcie poczuć te emocje, które towarzyszą nam na każdym turnieju, zwłaszcza, że tym razem mamy możliwość reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej!!!!

Będziemy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc w realizowaniu naszych marzeń

Zapraszamy na nasz Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/NoName-Garwolin-527512444315544/


Aktualności


 • Zofia Kisiel - awatar

  Zofia Kisiel

  31.03.19
  31.03.19

  Kochani, jesteście wspaniali! Zakładając tę zbiórkę nie sądziliśmy, że tak szybko uzbieramy taką kwotę!!! Dziękujemy - to dla nas naprawdę bardzo dużo znaczy

  Zdjęcie aktualności 28 952

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.19
  16.04.19

  Powodzenia !!!

  • Zofia Kisiel - awatar

   Zofia Kisiel - Organizator zbiórki

   17.04.19
   17.04.19

   Dziękujemy :)

8 503 zł z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Zofia Kisiel - awatar

Zofia Kisiel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 71

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magdalena - awatar
Magdalena
200
Michal Gozdzicki - awatar
Michal Gozdzicki
600
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona - awatar
Iwona
100
Olga - awatar
Olga
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia - awatar
Natalia
100
Jacek Dymkowski - awatar
Jacek Dymkowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij