Zbiórka Porzucona Nora prosi o pomoc. - zdjęcie główne

Porzucona Nora prosi o pomoc.

1 430 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Nora. Pies w typie jamnika. Pies, który się znudził? Któregoś dnia pani przyszła do schroniska, z Norcią i ze swoją koleżanką. I oddała suczkę, w międzyczasie dyskutując o zakupach na które się właśnie wybierała.

Może Nora była za brzydka, może do wystroju domu czy koloru lakieru do paznokcie nie pasowała? Dziś można tylko gdybać czemu właścicielka się psa pozbyła. Pewne jest tylko jedno, że już go nie chciała. Energiczny jamnik niewiele rozumiał z tego co się dzieje. Wyszła ze swoją panią na spacer, a chwilę później już nie miała swojej pani. 

Wzięliśmy Norę ze schroniska, dziś przebywa w bardzo dobry hotelu domowym. I choć ma najlepszą opiekę, ciągle szuka, rozgląda się w poszukiwaniu swojej pani. Najlepsze smaczki i przytulanie, nie skleją od ręki połamanego, psiego serca. Tylko czas leczy takie rany, i choć to banał, to prawdziwy.

Suczka ma guzy na listwie mlecznej, potrzebne są środki na opłacenie diagnostyki i operacji. Pies jest w bardzo słabej kondycji żywieniowej, potrzebuje bardzo dobrej karmy i suplementacji witaminowo-mineralnej. Potrzebne są też środki na opłacenie pobytu w hotelu, a za jakiś czas, gdy Nora zakończy leczenie, potrzebny będzie dom z prawdziwego zdarzenia. Taki na jutro, na przyszły rok, na zawsze.

 

Aktualizacje


 • Fundacja Centaurus - awatar

  Fundacja Centaurus

  11.06.2018
  11.06.2018

  Nora pozdrawia z domu adopcyjnego :)

  Zdjęcie aktualizacji 16 160

1 430 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grażyna Z. - awatar
Grażyna Z.
50
Teresa Iwan - awatar
Teresa Iwan
20
asia - awatar
asia
20
Urszula Krzyżelewska-Grzebyk - awatar
Urszula Krzyżelewska-Grzebyk
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
25
Agusia - awatar
Agusia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij