Nowe życie uratowanego lisa!

7 509 zł z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciły 173 osoby

W drugiej połowie listopada rozpoczyna się sezon na ubój lisów na futra. Właśnie teraz ich futra są piękne i gęste. I mają największa wartość. Czy nowy podopieczny Schroniska w Korabiewicach uciekł właśnie przed ubojem lub w jego trakcie kiedy na fermie jest ogromne zamieszanie?

Filip przyjechał późnym wieczorem we wtorek i na razie się poznajemy. Jego przeszłość pewnie na zawsze pozostanie tajemnicą, wiemy tylko, że został złapany na terenie pewnej firmy, a wcześniej jedni rzucali mu coś do jedzenia inni przepędzali. Lis trzymał się jednej okolicy, spał przy płocie dość ruchliwej ulicy i utykał na jedną nogę.

Przywieźli go dobrzy ludzie, którzy bardzo chcieli pomóc ale teraz odpowiedzialność za jego dalsze życie spoczywa na nas i na... Was Przyjaciele! Musimy zbudować mu bezpieczny wybieg bo lisy są zwierzętami silnymi, sprawnymi i baaardzo sprytnymi. Teraz jest w tymczasowej klatce ale musimy zbudować mu wybieg jeszcze w TYM roku! Przez najbliższe 2 tygodnie mamy jeszcze dobrą pogodę, którą możemy wykorzystać do budowy!

Jest dużym, pewnym siebie samcem, na razie jest spokojny i wszystkiego ciekawy. Kiedy ochłonie i poczuje się "u siebie" zobaczymy jaki jest naprawdę. Jedno jest pewne, czy okaże się, że jest chuliganem czy totalną fajtłapą, będziemy kochać i stawać na głowie żeby był szczęśliwy. Pomyłka: powinno być NIE będziemy ale KOCHAMY już, teraz i na zawsze!Jak wiecie, opiekujemy się już 3 lisami w Schronisku w Korabiewicach - ich losy możecie śledzić na fanpage`u Paka Dla Bezdomniaka. Obecnie sprzedajemy kalendarz, z którego dochód przeznaczymy na rozbudowę dotychczasowych wybiegów - zachęcamy do tej formy wsparcia:

Tu kupisz kalendarz:  http://viva.org.pl/kalendarz/
A tu możesz wesprzeć zbiórkę na raport antyfutrzarski: https://wspieram.to/futroniemajutra

Komentarze


 • marysia - awatar

  marysia

  04.01.17
  04.01.17

  dziękuję

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.12.16
  23.12.16

  Biedne lisy. Chociaż trochę pomogłem.

 • Emilia Sączyńska - awatar

  Emilia Sączyńska

  21.12.16
  21.12.16

  Poszło Filipku

 • Marta Krzywda - awatar

  Marta Krzywda

  12.12.16
  12.12.16

  Z całego serca<3

  • Fundacja Viva! - awatar

   Fundacja Viva! - Organizator zbiórki

   12.12.16
   12.12.16

   dziękujemy ;-)

 • Aga Jas - awatar

  Aga Jas

  09.12.16
  09.12.16

  Mam nadzieje, ze będzie 100%. Trzymam kciuki.

  • Fundacja Viva! - awatar

   Fundacja Viva! - Organizator zbiórki

   12.12.16
   12.12.16

   musi być! dziękujemy!

7 509 zł z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciły 173 osoby

Wpłaty: 173

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
118
Małgorzata Wróblewska-Serafinowicz - awatar
Małgorzata Wróblewska-Serafinowicz
20
Ania - awatar
Ania
20
marysia - awatar
marysia
71
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Maja - awatar
Maja
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij