Nowe życie uratowanego lisa!

7 509 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciły 173 osoby

W drugiej połowie listopada rozpoczyna się sezon na ubój lisów na futra. Właśnie teraz ich futra są piękne i gęste. I mają największa wartość. Czy nowy podopieczny Schroniska w Korabiewicach uciekł właśnie przed ubojem lub w jego trakcie kiedy na fermie jest ogromne zamieszanie?

Filip przyjechał późnym wieczorem we wtorek i na razie się poznajemy. Jego przeszłość pewnie na zawsze pozostanie tajemnicą, wiemy tylko, że został złapany na terenie pewnej firmy, a wcześniej jedni rzucali mu coś do jedzenia inni przepędzali. Lis trzymał się jednej okolicy, spał przy płocie dość ruchliwej ulicy i utykał na jedną nogę.

Przywieźli go dobrzy ludzie, którzy bardzo chcieli pomóc ale teraz odpowiedzialność za jego dalsze życie spoczywa na nas i na... Was Przyjaciele! Musimy zbudować mu bezpieczny wybieg bo lisy są zwierzętami silnymi, sprawnymi i baaardzo sprytnymi. Teraz jest w tymczasowej klatce ale musimy zbudować mu wybieg jeszcze w TYM roku! Przez najbliższe 2 tygodnie mamy jeszcze dobrą pogodę, którą możemy wykorzystać do budowy!

Jest dużym, pewnym siebie samcem, na razie jest spokojny i wszystkiego ciekawy. Kiedy ochłonie i poczuje się "u siebie" zobaczymy jaki jest naprawdę. Jedno jest pewne, czy okaże się, że jest chuliganem czy totalną fajtłapą, będziemy kochać i stawać na głowie żeby był szczęśliwy. Pomyłka: powinno być NIE będziemy ale KOCHAMY już, teraz i na zawsze!Jak wiecie, opiekujemy się już 3 lisami w Schronisku w Korabiewicach - ich losy możecie śledzić na fanpage`u Paka Dla Bezdomniaka. Obecnie sprzedajemy kalendarz, z którego dochód przeznaczymy na rozbudowę dotychczasowych wybiegów - zachęcamy do tej formy wsparcia:

Tu kupisz kalendarz:  http://viva.org.pl/kalendarz/
A tu możesz wesprzeć zbiórkę na raport antyfutrzarski: https://wspieram.to/futroniemajutra

Komentarze


 • marysia - awatar

  marysia

  04.01.2017
  04.01.2017

  dziękuję

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.12.2016
  23.12.2016

  Biedne lisy. Chociaż trochę pomogłem.

 • Emilia Sączyńska - awatar

  Emilia Sączyńska

  21.12.2016
  21.12.2016

  Poszło Filipku

 • Marta Krzywda - awatar

  Marta Krzywda

  12.12.2016
  12.12.2016

  Z całego serca<3

  • Fundacja Viva! - awatar

   Fundacja Viva! - Organizator zbiórki

   12.12.2016
   12.12.2016

   dziękujemy ;-)

 • Aga Jas - awatar

  Aga Jas

  09.12.2016
  09.12.2016

  Mam nadzieje, ze będzie 100%. Trzymam kciuki.

  • Fundacja Viva! - awatar

   Fundacja Viva! - Organizator zbiórki

   12.12.2016
   12.12.2016

   musi być! dziękujemy!

7 509 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciły 173 osoby

Wpłaty: 173

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
118
Małgorzata Wróblewska-Serafinowicz - awatar
Małgorzata Wróblewska-Serafinowicz
20
Ania - awatar
Ania
20
marysia - awatar
marysia
71
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Maja - awatar
Maja
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij