Zbiórka Nowe legowiska dla schroniska - zdjęcie główne

Nowe legowiska dla schroniska

5 370 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciły 194 osoby
Wojtek Kołodziej - awatar

Wojtek Kołodziej

Organizator zbiórki


Witam serdecznie, nazywam się Wojtek. Jako że nowy rok często jest dla nas pretekstem do zmian pomyślałem, iż obok kreowania samych siebie warto pójść o krok dalej i pochylić się nad tymi, którzy nie są w stanie poprosić o zmiany i pomoc. Wybór padł więc na katowicką Fundację Przystanek Schronisko, we współpracy z którą organizowana jest zbiórka. Obecnie w schronisku przebywa około 70 psów, które zamieszkują główne pawilony, szczeniarnię oraz izolatki. Stale potrzebna jest dobrej jakości karma dla psów i kotów, mile widziane są również obroże na dziurki oraz zabawki. Pilnej wymiany wymaga jednak większość legowisk, na których głównie skupia się ta inicjatywa.

Obecne legowiska w ciągu sześciu lat od czasu nabycia, zdążyły się już bardzo mocno zużyć. Poprzez długą eksploatację przestały spełniać swoją funkcję. Posiadają mocno poszczerbione krawędzie, które zagrażają psom licznymi otarciami i skaleczeniami. Podopieczni schroniska żyją w skrajnym stresie. Często trafiają tu wprost z pseudo hodowli, od agresywnych właścicieli, czy wygłodzone, samotne. Klaustrofobiczne pomieszczenia działają również źle na zwierzęcą psychikę, co kończy się wyładowywaniem swojej frustracji na leciwych już legowiskach, obgryzaniem ich, rzucaniem po boksach. Wszystko to sprawia, że bardzo potrzebny jest zakup nowych, wykonanych z solidnego materiału, co poskutkuje tym, że będą one wygodne, trwałe, a co najważniejsze - bezpieczne dla bezdomnych psów. Koszt wymiany dużych wynosi 85zł za szt. (potrzeba 30szt.), małych 45zł za szt. (potrzeba 16szt.). Inne wydatki stanowi przesyłka kurierka zakupionych przedmiotów. Jeśli minimalny cel finansowy zostanie przekroczony, różnica będzie w pełni przeznaczona na zakup karmy.


Bardzo prosimy o wsparcie. Twoja wpłata ma dużą wartość. Ucieszymy się oczywiście z każdej zakupionej sztuki legowisk, jednak spełnieniem marzeń byłoby zrealizowanie celu w 100%, a nawet w większym. Nie zapomnij również udostępnić tej zbiórki gdzie tylko możesz, zachęcić znajomych, rodzinę do pomocy. Rozgłos niesie wielką siłę i bardzo przysłuży całej inicjatywie. 

W imieniu Fundacji, psóww oraz swoim bardzo dziękuję każdej osobie, która wsparła projekt finansowo, udostępnieniem. 

EDIT: W dniu dzisiejszym (22.01) został zrealizowany plan zbiórki w 100% (3500zł). Uzbieranie tej kwoty zajęło 4 dni, co jest niesamowitym wynikiem. Korzystając z koniunktury postanowiłem, by inicjatywa jeszcze się nie kończyła, zwiększony został nieco jej cel. Inną potrzebą schroniska jest zakup karmy dla kotów, zachęcam więc do dalszego wsparcia. Jeszcze raz dziękuję.

Na koniec chciałbym zaprosić do wsparcia fundacji także poza zbiórką. Potrzebna jest dobrej jakości karma dla psów i kotów, obroże na dziurki, legowiska i zabawki. Może wolontariat?

Psy:
puszki i tacki: Animonda Integra Protect Renal (dla naszej Bianeczki), Rocco (Senior, Clasic, Junior), Dolina Noteci Premium, Carnilove, Lucullus, Rinti, Alpha Spiritsucha: Royal Canin, Brit care adult

Koty:
Puszki i saszetki: - Animonda Carny, Animonda baby pate, Mac's, Ferina, Wild Freedom, Miamor, Applaws, Sheba, Brutchers, Gourmet perle/ a la carte
sucha: josera, Royal Canin, Purina, sunabelle, smilla, Brit

Przekaż 1% krs 0000431376


Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
40-313 Katowice ul. Milowicka 1b
tel/fax: 32 256 61 15
tel. dyżurny: 601 46 23 99
www: Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

e-mail: [email protected]

Aktualizacje


 • Wojtek Kołodziej - awatar

  Wojtek Kołodziej

  22.01.2019
  22.01.2019

  Najmocniej dziękuję wszystkim darczyńcom, to jest niesamowite jak szybko udało się uzbierać potrzebną kwotę 3500zł. Cztery dni wystarczyły do realizacji celu, czego nawet najśmielszy scenariusz nie przewidywał. Zebrane pieniądze bardzo przysłużą sie podopiecznym schroniska. Widząc jednak Państwa hojność, nie na miejscu byłoby zamknąć się w tej sumie. Obok legowisk, fundacji potrzebna jest kocia karma, dlatego cel zbiórki zostaje zwiększony do 5500zł. Jeszcze raz dziękuję za dalszą pomoc, tym razem na rzecz kotów.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.01.2019
  20.01.2019

  Warto pomagać

  • Wojtek Kołodziej - awatar

   Wojtek Kołodziej - Organizator zbiórki

   21.01.2019
   21.01.2019

   Szczera prawda. Dziękuję!

 • MIGOTKA - awatar

  MIGOTKA

  19.01.2019
  19.01.2019

  :-)

  • Wojtek Kołodziej - awatar

   Wojtek Kołodziej - Organizator zbiórki

   21.01.2019
   21.01.2019

   : O :P :D

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.01.2019
  19.01.2019

  Wpłacono kilka groszy i oczywiście odostępniam zbiórkę.

  • Wojtek Kołodziej - awatar

   Wojtek Kołodziej - Organizator zbiórki

   21.01.2019
   21.01.2019

   Super, full zestaw :) Udostępnienia są mega ważne. Dzięki!

 • Sandra - awatar

  Sandra

  18.01.2019
  18.01.2019

  Zawsze chętnie pomogę biednym zwierzakom! Oby udalo sie uzbierać jak najwięcej!

  • Wojtek Kołodziej - awatar

   Wojtek Kołodziej - Organizator zbiórki

   21.01.2019
   21.01.2019

   Zrobię co w mojej mocy, by o akcji dowiedziało się jak najwięcejosób. Mam nadzieję, że kwota zostanie przekroczona, gdyż zapewni to również karmę dla zwierząt. Dziekuję Ci bardzo i pozdrawiam :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.2019
  18.01.2019

  Świetna inicjatywa, pięknie, kreatywnie przedstawiona na Instagramie :) Powodzenia!

  • Wojtek Kołodziej - awatar

   Wojtek Kołodziej - Organizator zbiórki

   18.01.2019
   18.01.2019

   Dziękuję, warto się starać :)

5 370 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciły 194 osoby
Wojtek Kołodziej - awatar

Wojtek Kołodziej

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 194

Katarzyna Szymańska-Marzec - awatar
Katarzyna Szymańska-Marzec
10
Brandlej - awatar
Brandlej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna katarzyna victoria - awatar
Anna katarzyna victoria
50
Anna Kwiecinska - awatar
Anna Kwiecinska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Natalia Stach - awatar
Natalia Stach
10
Hania i Michał - awatar
Hania i Michał
20
Krzysztof - awatar
Krzysztof
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij