Zbiórka Odbudowa mieszkania rodzinie - zdjęcie główne

Odbudowa mieszkania rodzinie

48 519 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 661 osób
Kamil Opaliński - awatar

Kamil Opaliński

Organizator zbiórki

Drodzy Państwo,

W ostatni poniedziałek 30 sierpnia jedna z rodzin naszego osiedla straciła w kilka chwil wszystko. Jest to data, która zapadnie w pamięci wielu osób na długo. 

Pożar, który wybuchł w mieszkaniu rodziny pani Małgorzaty strawił wszystko. Jako społeczność osiedla chcemy pomóc im jak najszybciej stanąć na nogi, by mogli wrócić do normalnego życia.

Kochani, tą zbiórkę utworzyliśmy z wielką nadzieją, że w ramach sąsiedzkiej empatii i solidarności wspólnymi siłami, będziemy w stanie spełnić marzenie pani Małgosi i jej dzieci - powrót do swojego bezpiecznego mieszkania. Pracy jest bardzo dużo. Praktycznie trzeba wszystko postawić od zera. Instalacja (gazowa, wodna, elektryczna), grzejniki, wykończenie ścian, podłóg, kuchnia, łazienka, pokoje itp. 

Za zebrane środki zostaną zakupione materiały budowlane i wykończeniowe, a także wszystko co jest potrzebne, do użytku codziennego. Środki zostaną wypłacone bezpośrednio na rachunek bankowy pani Małgorzaty - BEZ POŚREDNIKÓW. 

Oczywiście prócz niniejszej zbiórki prowadzimy inne działania, na rzecz pomocy rodzinie. Wszystkie informacje możecie Państwo zobaczyć  na portalu Facebook na grupie "Społeczność Osiedla Nowe Miasto w Rzeszowie." 

Oczywiście pani Małgorzata wie, że niniejsza zbiórka została utworzona i wyraziła na nią zgodę. 

Kwota wpisana w zbiórce nie jest wyliczona precyzyjnie, ponieważ nie da się na dziś wycenić kosztów naprawy. Każda Państwa zrzutka jest bardzo potrzebna, tym bardziej, że w tym zdarzeniu ucierpiały również mieszkania sąsiadów. Im również w miarę możliwości chcemy pomóc. 

Kilka osób na bieżąco pracuje nad porządkowaniem mieszkania, pozyskuje środki, sponsorów, fundatorów i inne osoby o dobrym sercu, chcące pomóc.

Wielokrotnie pokazywaliśmy, jaką tworzymy zgraną społeczność. Jako zakładający zbiórkę wierzę, że wszyscy, którzy tę zbiórkę zobaczymy, również do tej ekipy należymy i będziemy wiedzieli, co trzeba dalej zrobić 😎


Z góry dziękujemy 

Załoga pomagająca rodzinie p. Małgosi. 

 


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.10.2021
  06.10.2021

  Trzymam kciuki!

 • Adam - awatar

  Adam

  08.09.2021
  08.09.2021

  Oby udało uzbierać się te pieniądze, może tylko 10 zł ale zawsze coś 👍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.09.2021
  06.09.2021

  Mam nadzieję że odbudują państwo szybko swój dom

 • Leszek Wikling - awatar

  Leszek Wikling

  03.09.2021
  03.09.2021

  Wszystkiego co najlepsze dla rodziny!

48 519 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 661 osób
Kamil Opaliński - awatar

Kamil Opaliński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 661

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
METKOM SP. Z O.O. - awatar
METKOM SP. Z O.O.
10 000
Celina Drzał - awatar
Celina Drzał
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Zofia Kochanowicz - awatar
Zofia Kochanowicz
95
Piotr Pękala - awatar
Piotr Pękala
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Irmina - awatar
Irmina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij