Zbiórka Nowe ogrzewanie dla Bogusi - zdjęcie główne

Nowe ogrzewanie dla Bogusi

3 061 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Karolina Dokudowicz - awatar

Karolina Dokudowicz

Organizator zbiórki

Nazywam się Karolina Dokudowicz, jestem wolontariuszką od 5 lat i  zbieram na nowe ogrzewanie dla Bogusi Nadolskiej i jej 3 ośmioletnich dzieci, zamieszkałych w Łodzi.   Bogusia po 3.5 rocznym pobycie w Schronisku dla Bezdomnych Kobiet im. Św. Brata  Alberta w Łodzi,otrzymała mieszkanie komunalne w Łodzi w którym mieszka już dwa lata. Przez ten czas zrobiła łazienkę, (WC nadal jest na korytarzu , wspólne z innymi lokatorami). dzieci maja wspólny pokoik, który udało się wyposażyć, natomiast Bogusia śpi  w kuchni, która spełnia rolę salonu, sypialni i kuchni. Wszystko byłoby całkiem dobrze, gdyby nie szwankujący piec kaflowy i niedogrzane mieszkanie zimą. Piec ogrzewa kuchnię, natomiast w pokoiku dzieci znajduje się 1 grzejnik elektryczny, łazienka i korytarz są nieogrzewane. 

BOGUSIA jest samotnie wychowujacą mamą, ma 46 lat i niestety problemy ze zdrowiem. Dlatego zbieram dla niej na nowe ogrzewanie gazowe by nie musiała dźwigać węgla na 2 piętro kamienicy. 

Bogusie i jej dzieci poznałam jeszcze w schronisku podczas realizacji zajęć dla dzieci To bardzo dobra kobieta i matka. Ślepy los pchnal Ją w bezdomność. Trzymam za nią kciuki!!

Za zebrane pieniądze Bogusia kupi materiały, a moi przyjaciele wolontariacko zrobią montaż rozprowadzania instalacji CO i CW. 

W cenę 10.000 zł wchodzi wklad kominowy, piec kondensacyjny gazowy dwufunkcyjny, 4 grzejniki płytowe i pozostałe materiały do montażu,, opłata związana z podłączeniem pieca, montaż wkładu kominowego . 

Od sponsora otrzymaliśmy 4000 zl , używane grzejniki. Dlatego kwota zbiórki zmniejszyła się. Dziękujemy

 Dziękuję serdecznie i wierzę, źe i tym razem uda sie!!! Mam nadzieję, ze zdążymy przed zimą, bo wszystkie zgody już mamy. 

Z POWAZANIEM

Karolina Dokudowicz


Aktualizacje


 • Karolina Dokudowicz - awatar

  Karolina Dokudowicz

  07.12.18
  07.12.18

  BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC, DOBRE SERDUCHO. NIECH DOBRO DO PAŃSTWA POWRÓCI PODWÓJNIE. Z WYRAZAMI SZACUNKU WOLONTARIUSZKA - KAROLINA. PS. JUTRO PIEC BĘDZIE WISIAŁ NA ŚCIANIE, A WE WTOREK ROZPOCZYNA PRACĘ KOMINIARZ :-)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.09.18
  06.09.18

  Jak ten czas szybko leci, pamiętam te wieczorne pogaduchy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.09.18
  06.09.18

  Trzymam kciuki !!!

 • Panda - awatar

  Panda

  02.09.18
  02.09.18

  na dobry początek ściskam CIEPLUTKO ;-)

 • Michał - awatar

  Michał

  02.09.18
  02.09.18

  Pomóżmy razem :)

3 061 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Karolina Dokudowicz - awatar

Karolina Dokudowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 76

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karol Orzeł - awatar
Karol Orzeł
100
Dominika Filipiak - awatar
Dominika Filipiak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij