Zbiórka Nowe ogrzewanie dla Bogusi - zdjęcie główne

Nowe ogrzewanie dla Bogusi

3 061 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Karolina Dokudowicz - awatar

Karolina Dokudowicz

Organizator zbiórki

Nazywam się Karolina Dokudowicz, jestem wolontariuszką od 5 lat i  zbieram na nowe ogrzewanie dla Bogusi Nadolskiej i jej 3 ośmioletnich dzieci, zamieszkałych w Łodzi.   Bogusia po 3.5 rocznym pobycie w Schronisku dla Bezdomnych Kobiet im. Św. Brata  Alberta w Łodzi,otrzymała mieszkanie komunalne w Łodzi w którym mieszka już dwa lata. Przez ten czas zrobiła łazienkę, (WC nadal jest na korytarzu , wspólne z innymi lokatorami). dzieci maja wspólny pokoik, który udało się wyposażyć, natomiast Bogusia śpi  w kuchni, która spełnia rolę salonu, sypialni i kuchni. Wszystko byłoby całkiem dobrze, gdyby nie szwankujący piec kaflowy i niedogrzane mieszkanie zimą. Piec ogrzewa kuchnię, natomiast w pokoiku dzieci znajduje się 1 grzejnik elektryczny, łazienka i korytarz są nieogrzewane. 

BOGUSIA jest samotnie wychowujacą mamą, ma 46 lat i niestety problemy ze zdrowiem. Dlatego zbieram dla niej na nowe ogrzewanie gazowe by nie musiała dźwigać węgla na 2 piętro kamienicy. 

Bogusie i jej dzieci poznałam jeszcze w schronisku podczas realizacji zajęć dla dzieci To bardzo dobra kobieta i matka. Ślepy los pchnal Ją w bezdomność. Trzymam za nią kciuki!!

Za zebrane pieniądze Bogusia kupi materiały, a moi przyjaciele wolontariacko zrobią montaż rozprowadzania instalacji CO i CW. 

W cenę 10.000 zł wchodzi wklad kominowy, piec kondensacyjny gazowy dwufunkcyjny, 4 grzejniki płytowe i pozostałe materiały do montażu,, opłata związana z podłączeniem pieca, montaż wkładu kominowego . 

Od sponsora otrzymaliśmy 4000 zl , używane grzejniki. Dlatego kwota zbiórki zmniejszyła się. Dziękujemy

 Dziękuję serdecznie i wierzę, źe i tym razem uda sie!!! Mam nadzieję, ze zdążymy przed zimą, bo wszystkie zgody już mamy. 

Z POWAZANIEM

Karolina Dokudowicz


Aktualizacje


 • Karolina Dokudowicz - awatar

  Karolina Dokudowicz

  07.12.2018
  07.12.2018

  BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC, DOBRE SERDUCHO. NIECH DOBRO DO PAŃSTWA POWRÓCI PODWÓJNIE.
  Z WYRAZAMI SZACUNKU
  WOLONTARIUSZKA - KAROLINA.
  PS. JUTRO PIEC BĘDZIE WISIAŁ NA ŚCIANIE, A WE WTOREK ROZPOCZYNA PRACĘ KOMINIARZ :-)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.09.2018
  06.09.2018

  Jak ten czas szybko leci, pamiętam te wieczorne pogaduchy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.09.2018
  06.09.2018

  Trzymam kciuki !!!

 • Panda - awatar

  Panda

  02.09.2018
  02.09.2018

  na dobry początek ściskam CIEPLUTKO ;-)

 • Michał - awatar

  Michał

  02.09.2018
  02.09.2018

  Pomóżmy razem :)

3 061 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Karolina Dokudowicz - awatar

Karolina Dokudowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 76

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karol Orzeł - awatar
Karol Orzeł
100
Dominika Filipiak - awatar
Dominika Filipiak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij