Zbiórka Nowe ogrzewanie dla Bogusi - zdjęcie główne

Nowe ogrzewanie dla Bogusi

3 061 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Karolina Dokudowicz - awatar

Karolina Dokudowicz

Organizator zbiórki

Nazywam się Karolina Dokudowicz, jestem wolontariuszką od 5 lat i  zbieram na nowe ogrzewanie dla Bogusi Nadolskiej i jej 3 ośmioletnich dzieci, zamieszkałych w Łodzi.   Bogusia po 3.5 rocznym pobycie w Schronisku dla Bezdomnych Kobiet im. Św. Brata  Alberta w Łodzi,otrzymała mieszkanie komunalne w Łodzi w którym mieszka już dwa lata. Przez ten czas zrobiła łazienkę, (WC nadal jest na korytarzu , wspólne z innymi lokatorami). dzieci maja wspólny pokoik, który udało się wyposażyć, natomiast Bogusia śpi  w kuchni, która spełnia rolę salonu, sypialni i kuchni. Wszystko byłoby całkiem dobrze, gdyby nie szwankujący piec kaflowy i niedogrzane mieszkanie zimą. Piec ogrzewa kuchnię, natomiast w pokoiku dzieci znajduje się 1 grzejnik elektryczny, łazienka i korytarz są nieogrzewane. 

BOGUSIA jest samotnie wychowujacą mamą, ma 46 lat i niestety problemy ze zdrowiem. Dlatego zbieram dla niej na nowe ogrzewanie gazowe by nie musiała dźwigać węgla na 2 piętro kamienicy. 

Bogusie i jej dzieci poznałam jeszcze w schronisku podczas realizacji zajęć dla dzieci To bardzo dobra kobieta i matka. Ślepy los pchnal Ją w bezdomność. Trzymam za nią kciuki!!

Za zebrane pieniądze Bogusia kupi materiały, a moi przyjaciele wolontariacko zrobią montaż rozprowadzania instalacji CO i CW. 

W cenę 10.000 zł wchodzi wklad kominowy, piec kondensacyjny gazowy dwufunkcyjny, 4 grzejniki płytowe i pozostałe materiały do montażu,, opłata związana z podłączeniem pieca, montaż wkładu kominowego . 

Od sponsora otrzymaliśmy 4000 zl , używane grzejniki. Dlatego kwota zbiórki zmniejszyła się. Dziękujemy

 Dziękuję serdecznie i wierzę, źe i tym razem uda sie!!! Mam nadzieję, ze zdążymy przed zimą, bo wszystkie zgody już mamy. 

Z POWAZANIEM

Karolina Dokudowicz


Aktualizacje


 • Karolina Dokudowicz - awatar

  Karolina Dokudowicz

  07.12.2018
  07.12.2018

  BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC, DOBRE SERDUCHO. NIECH DOBRO DO PAŃSTWA POWRÓCI PODWÓJNIE.
  Z WYRAZAMI SZACUNKU
  WOLONTARIUSZKA - KAROLINA.
  PS. JUTRO PIEC BĘDZIE WISIAŁ NA ŚCIANIE, A WE WTOREK ROZPOCZYNA PRACĘ KOMINIARZ :-)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.09.2018
  06.09.2018

  Jak ten czas szybko leci, pamiętam te wieczorne pogaduchy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.09.2018
  06.09.2018

  Trzymam kciuki !!!

 • Panda - awatar

  Panda

  02.09.2018
  02.09.2018

  na dobry początek ściskam CIEPLUTKO ;-)

 • Michał - awatar

  Michał

  02.09.2018
  02.09.2018

  Pomóżmy razem :)

3 061 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Karolina Dokudowicz - awatar

Karolina Dokudowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 76

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karol Orzeł - awatar
Karol Orzeł
100
Dominika Filipiak - awatar
Dominika Filipiak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij