Zbiórka Saba- na życie bez łańcucha - zdjęcie główne

Saba- na życie bez łańcucha

835 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Marika Wieczorek - awatar

Marika Wieczorek

Organizator zbiórki

Dziś to Saba potrzebuje naszej pomocy. Jej historia nie jest ani trochę ciekawa. Właściwie Saba nie ma żadnej historii. Jest młoda, ma około roku, ale jedyne czego w swoim życiu doświadczyła to... łańcuch.

Mieszka aktualnie u alkoholika, który jej nie chce, który deklaruje, że chce się jej pozbyć. Nie możemy czekać aż jego deklaracje zostaną urzeczywistnione. Musimy zabrać Sabę do hotelu, w którym będzie miała szansę poznać czym jest prawdziwe, godne życie i gdzie jej szanse na nowy dom znacznie się zwiększą.

Mamy podejrzenie, że Saba jest w ciąży. Tym bardziej musi jak najszybciej trafić do hoteliku, aby otrzymać należytą pomoc.

Bardzo prosimy o nawet drobne wpłaty. Potrzebujemy pieniędzy na opłacenie hotelu i opiekę weterynaryjną.AKTUALIZACJA 22.09.2021

Saba jest już bezpieczna w hotelu. Wasze wpłaty pozwoliły dać jej szansę na nowe życie. Saba została wysterylizowana i czeka na nowy domek.

Bardzo prosimy o dalsze wsparcie, faktura za sterylizację wyniosła nas 600zł...

Dla takich widoków wiemy, że zawsze warto!

Aktualizacje


 • Marika Wieczorek - awatar

  Marika Wieczorek

  22.09.21
  22.09.21

  Bardzo dziękujemy wszystkim za wpłaty- dzięki Wam udało nam się uzbierać kwotę potrzebną do pokrycia miesięcznego pobytu Saby w hotelu :) Psinka jest już bezpieczna i szczęśliwa. Saba przeszła również zabieg sterylizacji. Faktura za zabieg to 600zł... Zwiększamy zbiórkę o tą kwotę i bardzo prosimy o dalsze wsparcie! Dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 74 926

835 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Marika Wieczorek - awatar

Marika Wieczorek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Pająk - awatar
Kasia Pająk
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wakacje.pl Lubliniec - awatar
Wakacje.pl Lubliniec
50
Joanna Debska - awatar
Joanna Debska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rafał Gęsich - awatar
Rafał Gęsich
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij