Zbiórka Na nowy dom Sióstr Dominikanek - zdjęcie główne

Na nowy dom Sióstr Dominikanek

14 991 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 171 osób
Oliwia Oszmian - awatar

Oliwia Oszmian

Organizator zbiórki

Kochani! Sprawa jest i to ważna. W naszej małej miejscowości od 1987 r. posługują Siostry Dominikanki. Każdy, kto w Orzyszu mieszka wie, ile serca i pracy każdego dnia otrzymujemy od sióstr. Katecheza, prowadzenie grup parafialnych, posługa w zakrystii i gra podczas Mszy, świetlica KAJAK a w niej mnóstwo szans na zorganizowanie czasu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kolonie i półkolonie - to tylko hasła, które pokazują jak wiele dobra niesie obecność sióstr w naszej orzyskiej społeczności. Ale za tymi hasłami idzie mnóstwo relacji, wzrostu w wierze, przybliżania się do Boga jakiego doświadczamy przebywając obok sióstr i czerpiąc ze świadectwa ich życia. 3 nasze orzyszanki również odpowiedziały na głos powołania, zasilając dominikańskie szeregi. Warto też dodać, że obecność sióstr nie ogranicza się tylko do obecności w parafii. Siostry wraz z dziećmi i młodzieżą czynnie angażują się w różne akcje i imprezy organizowane przez władze miasta.

Na chwilę obecną dom sióstr będący w bardzo złym stanie wymaga remontu, dlatego powstała ta zbiórka. Może będzie pierwszym realnym krokiem, aby uniknąć wyjazdu sióstr z naszej parafii i inspiracją dla tych, którzy realnie mogą pomóc, aby naprawdę zaangażowali się w sprawę. Tracąc siostry, nasz Orzysz straci bardzo wiele. Nie pozwólmy na to ❤️

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.05.2022
    13.05.2022

    MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

14 991 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 171 osób
Oliwia Oszmian - awatar

Oliwia Oszmian

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 171

Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Kropiewnicka - awatar
Anna Kropiewnicka
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Adrianna M - awatar
Adrianna M
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij