Zbiórka Na nowy dom Sióstr Dominikanek - zdjęcie główne

Na nowy dom Sióstr Dominikanek

14 991 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 171 osób
Oliwia Oszmian - awatar

Oliwia Oszmian

Organizator zbiórki

Kochani! Sprawa jest i to ważna. W naszej małej miejscowości od 1987 r. posługują Siostry Dominikanki. Każdy, kto w Orzyszu mieszka wie, ile serca i pracy każdego dnia otrzymujemy od sióstr. Katecheza, prowadzenie grup parafialnych, posługa w zakrystii i gra podczas Mszy, świetlica KAJAK a w niej mnóstwo szans na zorganizowanie czasu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kolonie i półkolonie - to tylko hasła, które pokazują jak wiele dobra niesie obecność sióstr w naszej orzyskiej społeczności. Ale za tymi hasłami idzie mnóstwo relacji, wzrostu w wierze, przybliżania się do Boga jakiego doświadczamy przebywając obok sióstr i czerpiąc ze świadectwa ich życia. 3 nasze orzyszanki również odpowiedziały na głos powołania, zasilając dominikańskie szeregi. Warto też dodać, że obecność sióstr nie ogranicza się tylko do obecności w parafii. Siostry wraz z dziećmi i młodzieżą czynnie angażują się w różne akcje i imprezy organizowane przez władze miasta.

Na chwilę obecną dom sióstr będący w bardzo złym stanie wymaga remontu, dlatego powstała ta zbiórka. Może będzie pierwszym realnym krokiem, aby uniknąć wyjazdu sióstr z naszej parafii i inspiracją dla tych, którzy realnie mogą pomóc, aby naprawdę zaangażowali się w sprawę. Tracąc siostry, nasz Orzysz straci bardzo wiele. Nie pozwólmy na to ❤️

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.05.2022
    13.05.2022

    MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

14 991 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 171 osób
Oliwia Oszmian - awatar

Oliwia Oszmian

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 171

Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Kropiewnicka - awatar
Anna Kropiewnicka
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Adrianna M - awatar
Adrianna M
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij