Zbiórka Nowy rok - stare długi - zdjęcie główne

Nowy rok - stare długi

12 255 zł  z 15 338 zł (Cel)
Wpłaciło 269 osób

Wchodzimy w nowy rok ze starymi problemami. Potrzebujemy Waszej pomocy, by opłacić zaległe faktury. Łączna kwota, którą musimy zebrać to aż ponad 15.000 zł. Tyle wyniosło nas leczenie królików, które w listopadzie przebywały w szpitalu w Przychodni Sowa Egzotica. 

Problemów, z którymi się mierzyliśmy było wiele. Judy i Hops przeszły operacje otwarcia puszek bębenkowych. Flavia zabieg usunięcia zębów oraz kastrację (niestety macica była już zmieniona chorobowo).

 Lagertha leczyła antybiotykooporny katar, została wykastrowana. Źle zareagowała na jeden z podanych leków. Wystąpiły problemy oddechowe, które na szczęście udało się opanować. Po wielu miesiącach pobytu w szpitalu Lagertha wreszcie wróciła do Trójmiasta i rozgląda się za kochającym domem. Radzi sobie świetnie, pomimo braku gałek ocznych! 

Bueno przez kilka miesięcy mieszkał na dworze. Nikt się nim nie interesował ani nie dawał jedzenia. Kiedy do nas trafił zaniepokoiły nas widoczne problemy ruchowe. Trafił do Sowy na diagnostykę i badania. W późniejszym czasie, podobnie jak Gabryś, odbył turnus rehabilitacyjny. 

Do kosztów leczenia naszej puchatej ekipy należy doliczyć niezliczoną ilość badań krwi, bobków, wymazów, zdjęć RTG, USG, echa serca, itp. 

Każdy z uszaków zasługuje na zdrowie, opiekę i jak najlepszy los. To dla nich błagamy o pomoc i lepsze jutro! 

Z Wami możemy działać cuda!

Komentarze


 • Bartek - awatar

  Bartek

  26.01.2023
  26.01.2023

  Powodzenia uszaki 💪🐰

 • Od Benia króliczka o wielkim sercu - awatar

  Od Benia króliczka o wielkim sercu

  25.01.2023
  25.01.2023

  Dużo zdrowia uszatkowi koledzy!🐰

 • Marta - awatar

  Marta

  24.01.2023
  24.01.2023

  Poleciał Grosik. Zdrowiej Maluszku

 • Motek i Lolusia - awatar

  Motek i Lolusia

  24.01.2023
  24.01.2023

  ❤️

 • Agnieszka z Radziszowa-Barcelony - awatar

  Agnieszka z Radziszowa-Barcelony

  18.01.2023
  18.01.2023

  19.01 ❤️ Króliczkom na zdrowie!

12 255 zł  z 15 338 zł (Cel)
Wpłaciło 269 osób

Wpłaty: 269

Kocici wspierają Króliczki :) - awatar
Kocici wspierają Króliczki :)
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Dąda - awatar
Anna Dąda
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina - awatar
Ewelina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartek - awatar
Bartek
50
Monika K - awatar
Monika K
10
Mariola Czyż - awatar
Mariola Czyż
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij