Zbiórka Pomóżmy strażakowi odbudować dom - zdjęcie główne

Pomóżmy strażakowi odbudować dom

28 660 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 465 osób
Marcel Kosior - awatar

Marcel Kosior

Organizator zbiórki

W nocy z dnia 27.12 na 28.12.2023 roku doszło do pożaru budynku mieszkalnego, który pozbawił dachu nad głową czteroosobową rodzinę. 

Pomimo szybkiej reakcji właściciela domu oraz przybyłych na miejsce strażaków, straty materialne okazały się bardzo duże. Dom nadaje się do gruntownego remontu bez którego rodzina nie będzie mogła wrócić pod własny dach.

Właściciel domu, Adam, jest wieloletnim członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Solcu Kujawskim. Od kilkudziesięciu lat czynnie pomaga ludziom w potrzebie. 

Nastoletnia córka Adama chcąc iść śladami Taty, jest członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w której uczy się strażackiego fachu, by za kilka lat tak jak on, nieść pomoc potrzebującym.

Druh Adam wielokrotnie był świadkiem ludzkich tragedii na swej strażackiej ścieżce. Dziś ta tragedia spotkała jego rodzinę.  

Pomóżmy im w odbudowie domu!


Link do relacji ze zdarzenia:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02xgQJYRtvQmA7zyPR67JDUFa7Lq4PtpbPrt1LUPoq843F5WHzyiWfmuGhagBaLDPxl&id=100063661775808

Aktualizacje


 • Marcel Kosior - awatar

  Marcel Kosior

  29.01.2024
  29.01.2024

  OGROMNE podziękowania kieruję do każdego, kto wsparł tą zbiórkę poprzez wpłatę, lub udostępnienie jej dalej!
  Pieniądze, które udało się zebrać zostały wypłacone bezpośrednio na konto rodziny druha Adama.
  Serce rośnie, gdy widzi się takie zaangażowanie w pomoc drugiemu człowiekowi!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • WajHaGarage - awatar

  WajHaGarage

  29.12.2023
  29.12.2023

  Niechaj te nieszczęście zostanie szybko naprawione 😉 trzymajcie się moi drodzy

28 660 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 465 osób
Marcel Kosior - awatar

Marcel Kosior

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 465

Daniel Bcz - awatar
Daniel Bcz
10
Igor - awatar
Igor
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Oliwia Cylka - awatar
Oliwia Cylka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr P. - awatar
Piotr P.
100
Apoloniusz - awatar
Apoloniusz
1 000
Krystyna Dziaduszewska - awatar
Krystyna Dziaduszewska
100
Wojciech Nowacki - awatar
Wojciech Nowacki
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij