Zbiórka Na karmę dla bied z lasu - zdjęcie główne

Na karmę dla bied z lasu

301 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Magdalena Nowakowska - awatar

Magdalena Nowakowska

Organizator zbiórki

Pewnie większość już zna historię naszych psów z lasu. Naszych, bo codziennie do nich jeździmy by je karmić, wyłapać, poleczyc i znaleźć nowe domy. Szczeniaki złapane i mają domy stałe. Niestety, są jeszcze psy dorosłe czyli rodzice szczeniąt plus obce, nam mało znane, ale też głodne, które musimy karmić. Zapas karmy się skończył. Nie mamy już środków na jej zakup. Prosimy wesprzyjcie nas w zakupie karmy suchej i mokrej dla tych bied z lasu. Codziennie tam jeździmy i zawozimy im jedzenie. Dzięki Wam możemy to robić, bo niestety mimo różnych prób do tej pory nie udało się dorosłych wyłapać. 

Wesprzyjcie. Bez Was one będą głodne! 

Aktualizacje


 • Magdalena Nowakowska - awatar

  Magdalena Nowakowska

  23.10.2018
  23.10.2018

  Ojciec szcxeniat który jest obecnie przez nas dokarmiany

  Zdjęcie aktualizacji 21 094

301 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Magdalena Nowakowska - awatar

Magdalena Nowakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Abramowicz - awatar
Agnieszka Abramowicz
50
Katarzyna Czapiewska - awatar
Katarzyna Czapiewska
50
Elżbieta Wiśniewska - awatar
Elżbieta Wiśniewska
10
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Helena Kalf - awatar
Helena Kalf
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij