Zbiórka Karma dla psiaków Pani Teresy - zdjęcie główne

Karma dla psiaków Pani Teresy

510 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Jestem samotną osobą na emeryturze,która ma 11 psiaków do wykarmienia.  Przeprowadziłam się na Podlasie, gdzie poznajemy uroki życia na wsi. Moje zwierzaki mają teraz raj na ziemi. Utrzymuję siebie i  psy tylko z emerytury. Wszystkie swoje psiaki utrzymuję sama – jak chorują leczę, szczepię, odrobaczam, zabezpieczam od kleszczy. Dbam najlepiej jak umiem. Jednak czasami tak się dzieje, że zaczyna brakować na karmę dla psiaków.


Zakładam tą zbiórkę z prośbą owpłaty dla moich podopiecznych na karmę.
Całość ze zbiórki zostanie wykorzystana na zakup jedzenia dla psiaków, którymi się zajmuję. Miesięcznie wydaję około 400 zł na żywność dla nich. Kupuję suchą karmę Arion i puszki Dolina Noteci.


Manio, Miruś, Rafik, Papi, Oczko,Benio, Gabi, Czika, Palonka, Lonia, Tusia, Pcheł
Każdy z nichpo przejściach, z inną bardzo smutną historią :( Najmłodszy znich ma 3 lata, najstarszy 15 lat.

Zapraszam wszystkichrównież na mój fanpage na fb: Psi Dom Teresy Pieskowej Lissowska,gdzie można śledzić nasze losy.
Konta do zbiórki użycza grzecznościowo Fundacja dla zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady. Zzakończonej zbiórki rozliczę się fakturą za zakup karmy.Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  08.05.2018
  08.05.2018

  W imieniu podopiecznych Pani Teresy dziękujemy za wpłaty na karmę.

  Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki i o nawet najdrobniejsze wpłaty.

Komentarze


 • Grzegorz Goleń - awatar

  Grzegorz Goleń

  30.04.2018
  30.04.2018

  Smacznego psiaczki!

510 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daniel Kisieliński - awatar
Daniel Kisieliński
50
Marta K. - awatar
Marta K.
50
Viktoria Lenik - awatar
Viktoria Lenik
10
Halina Nerkowska - awatar
Halina Nerkowska
20
Grzegorz Goleń - awatar
Grzegorz Goleń
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij