Zbiórka Karma dla psiaków Pani Teresy - zdjęcie główne

Karma dla psiaków Pani Teresy

510 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Jestem samotną osobą na emeryturze,która ma 11 psiaków do wykarmienia.  Przeprowadziłam się na Podlasie, gdzie poznajemy uroki życia na wsi. Moje zwierzaki mają teraz raj na ziemi. Utrzymuję siebie i  psy tylko z emerytury. Wszystkie swoje psiaki utrzymuję sama – jak chorują leczę, szczepię, odrobaczam, zabezpieczam od kleszczy. Dbam najlepiej jak umiem. Jednak czasami tak się dzieje, że zaczyna brakować na karmę dla psiaków.


Zakładam tą zbiórkę z prośbą owpłaty dla moich podopiecznych na karmę.
Całość ze zbiórki zostanie wykorzystana na zakup jedzenia dla psiaków, którymi się zajmuję. Miesięcznie wydaję około 400 zł na żywność dla nich. Kupuję suchą karmę Arion i puszki Dolina Noteci.


Manio, Miruś, Rafik, Papi, Oczko,Benio, Gabi, Czika, Palonka, Lonia, Tusia, Pcheł
Każdy z nichpo przejściach, z inną bardzo smutną historią :( Najmłodszy znich ma 3 lata, najstarszy 15 lat.

Zapraszam wszystkichrównież na mój fanpage na fb: Psi Dom Teresy Pieskowej Lissowska,gdzie można śledzić nasze losy.
Konta do zbiórki użycza grzecznościowo Fundacja dla zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady. Zzakończonej zbiórki rozliczę się fakturą za zakup karmy.Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  08.05.2018
  08.05.2018

  W imieniu podopiecznych Pani Teresy dziękujemy za wpłaty na karmę.

  Bardzo prosimy o udostępnianie zbiórki i o nawet najdrobniejsze wpłaty.

Komentarze


 • Grzegorz Goleń - awatar

  Grzegorz Goleń

  30.04.2018
  30.04.2018

  Smacznego psiaczki!

510 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daniel Kisieliński - awatar
Daniel Kisieliński
50
Marta K. - awatar
Marta K.
50
Viktoria Lenik - awatar
Viktoria Lenik
10
Halina Nerkowska - awatar
Halina Nerkowska
20
Grzegorz Goleń - awatar
Grzegorz Goleń
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij