Zbiórka WYKUPIĆ Aresa! - zdjęcie główne

WYKUPIĆ Aresa!

5 549 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 176 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Co czuje dwuletni koń zmuszany do pracy? W jakim stanie będą jego stawy za kilka lat? Już od jakiegoś czasu organizm Aresa jest przeciążany. Niestety nie ma przepisu, który regulowałby tę kwestię..

Chodzi pod siodłem i w zaprzęgu. Po pracy ma swoją oborę i łańcuch, który nie pozwala na swobodne przemieszczanie się po boksie. Jest ogierem, a ogiery trzeba trzymać krótko... Łatwiej przypiąć łańcuch niż wychować i wykastrować. No ale Ares nie ma szczególnego talentu (a może to po prostu brak siły spowodowany młodym wiekiem?), więc został na niego wydany wyrok. Zaraz po Świętach Bożego Narodzenia wyruszy w ostatnią podróż do ubojni.

Już nie będzie dla nikogo rozczarowaniem. Już nie będzie trzeba zapinać łańcucha. 

Odmienimy jego los?

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  07.01.2019
  07.01.2019

  Ares podczas wizyty przedadopcyjnej. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że znalazł nową rodzinę!

  Zdjęcie aktualizacji 23 990

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Oktawian Czernek - awatar

  Oktawian Czernek

  20.12.2017
  20.12.2017

  Podarujcie życie....

 • DorotaG - awatar

  DorotaG

  20.12.2017
  20.12.2017

  Powodzenia.Czekam na dobre wieści.

 • Joanna Borkowska - awatar

  Joanna Borkowska

  20.12.2017
  20.12.2017

  Wspieram

 • mago50 - awatar

  mago50

  19.12.2017
  19.12.2017

  kibicuję

 • ASIA - awatar

  ASIA

  19.12.2017
  19.12.2017

  Oby się udało <3

5 549 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 176 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 176

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
MICHAŁ DITTMANN - awatar
MICHAŁ DITTMANN
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bogna - awatar
Bogna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij