Droga do Nieba

3 190 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Niedaleko Krakowa, w małej świętokrzyskiej wsi znajduje się Gospodarstwo Zerówka prowadzone przez Fundację "Nasza Szkapa". To właśnie tutaj mają dom nasi czworonożni Przyjaciele. Tutaj trafiły też konie uratowane podczas ostatniego targu w Skaryszewie.

Niestety... Pomimo naszych próśb i gróźb... gminy nie stać na remont drogi dojazdowej do gospodarstwa. Fragment został rok temu wyasfaltowany, co nie rozwiązało jednak naszego głównego problemu - NIE MAMY JAK TRANSPORTOWAĆ SIANO!

Po ostatnim wypadku (przewróciła się przyczepa z balami siana) nie możemy dłużej zwlekać. Już nie chodzi tylko o niewygodę i brudne samochody. POJAWIŁA SIĘ KWESTIA BEZPIECZEŃSTWA LUDZI I ZWIERZĄT! Musimy, po prostu musimy zapewniać naszym koniom dostęp do siana, a dostawcom jesteśmy winni bezpieczny dojazd.

Dziś przyjechały pierwsze transporty kamienia (10 samochodów). Całość zaczyna nabierać kształtu. Musimy jednak się spieszyć. Siano powoli się kończy... Kochani, nie zostawcie ocaleńców samym sobie... Bądźcie z nimi do końca! Wiemy, że budowa drogi to strasznie przyziemna sprawa (dosłownie i w przenośni), jednak nie da się ominąć takich właśnie sytuacji, pomagając zwierzętom. Czasami trzeba ubrudzić sobie ręce ziemią, czasami czymś innym. My to bardzo chętnie zrobimy, tylko błagamy o wsparcie w naszych staraniach!

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  11.03.2017
  11.03.2017

  Kolejny pracowity dzień za nami!

  Zdjęcie aktualizacji 3 528

3 190 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 40

Kuchnia Społeczna Koszalin - awatar
Kuchnia Społeczna Koszalin
870
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grazyna - awatar
Grazyna
100
Bogalski Elżbieta - awatar
Bogalski Elżbieta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Wojciech Siedlecki - awatar
Wojciech Siedlecki
10
Magdalena Jabłońska - awatar
Magdalena Jabłońska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jolanta Włodarczyk - awatar
Jolanta Włodarczyk
30
Wioletta Heimann - awatar
Wioletta Heimann
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij