Droga do Nieba

3 190 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Niedaleko Krakowa, w małej świętokrzyskiej wsi znajduje się Gospodarstwo Zerówka prowadzone przez Fundację "Nasza Szkapa". To właśnie tutaj mają dom nasi czworonożni Przyjaciele. Tutaj trafiły też konie uratowane podczas ostatniego targu w Skaryszewie.

Niestety... Pomimo naszych próśb i gróźb... gminy nie stać na remont drogi dojazdowej do gospodarstwa. Fragment został rok temu wyasfaltowany, co nie rozwiązało jednak naszego głównego problemu - NIE MAMY JAK TRANSPORTOWAĆ SIANO!

Po ostatnim wypadku (przewróciła się przyczepa z balami siana) nie możemy dłużej zwlekać. Już nie chodzi tylko o niewygodę i brudne samochody. POJAWIŁA SIĘ KWESTIA BEZPIECZEŃSTWA LUDZI I ZWIERZĄT! Musimy, po prostu musimy zapewniać naszym koniom dostęp do siana, a dostawcom jesteśmy winni bezpieczny dojazd.

Dziś przyjechały pierwsze transporty kamienia (10 samochodów). Całość zaczyna nabierać kształtu. Musimy jednak się spieszyć. Siano powoli się kończy... Kochani, nie zostawcie ocaleńców samym sobie... Bądźcie z nimi do końca! Wiemy, że budowa drogi to strasznie przyziemna sprawa (dosłownie i w przenośni), jednak nie da się ominąć takich właśnie sytuacji, pomagając zwierzętom. Czasami trzeba ubrudzić sobie ręce ziemią, czasami czymś innym. My to bardzo chętnie zrobimy, tylko błagamy o wsparcie w naszych staraniach!

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  11.03.2017
  11.03.2017

  Kolejny pracowity dzień za nami!

  Zdjęcie aktualizacji 3 528

3 190 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 40

Kuchnia Społeczna Koszalin - awatar
Kuchnia Społeczna Koszalin
870
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grazyna - awatar
Grazyna
100
Bogalski Elżbieta - awatar
Bogalski Elżbieta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Wojciech Siedlecki - awatar
Wojciech Siedlecki
10
Magdalena Jabłońska - awatar
Magdalena Jabłońska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jolanta Włodarczyk - awatar
Jolanta Włodarczyk
30
Wioletta Heimann - awatar
Wioletta Heimann
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij