Zbiórka NIE dla Skaryszewa! - zdjęcie główne

NIE dla Skaryszewa!

6 539 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 185 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Najprostszym sposobem zapobiegania wszelkim targom z uczestnictwem zwierząt jest ograniczenie liczby wystawianego "towaru". Jako Nasza Szkapa nie walczymy o zamknięcie wstępów, ponieważ jest to cel nierealny, za to nasza fundacja zajmuje się niesieniem bezpośredniej pomocy.  Możemy zrobić coś dobrego, zawracając z ostatniej drogi przynajmniej kilka koni...

W ciągu ostatniego tylko tygodnia dowiedzieliśmy się o trzech stajniach, które czeka likwidacja. Te konie - jeśli nie znajdą nabywców - trafią do Skaryszewa na targ.

W ciągu ostatniego tylko tygodnia zwróciło się do nas pięć osób z prośbą o wykup konkretnych koni. Jeśli nie znajdą nabywców - trafią do Skaryszewa na targ.

Nas na targu w Skaryszewie prawdopodobnie nie będzie. Dlaczego? Nie mamy transportu. Wciąż brakuje nam środków na zakup przyczepy do przewozu koni. Ale połowę już mamy... Już lecimy z górki...

Ilu koniom damy spokojny dom? Zaoszczędzimy drogi do Skaryszewa? To zależy od przebiegu tej zbiórki. Jakkolwiek okrutnie by to nie brzmiało... Nie przeskoczymy możliwości finansowych fundacji. W pierwszej kolejności obiecaliśmy życie pewnemu źrebakowi, na którego został nałożony wyrok, bo... waży już dość dużo. Jest też 19-letni wałach, starsza klacz oraz kobyłka, której nie udało się zaźrebić - to kolejka... Są dwie bardzo zżyte ze sobą klacze. Jest klacz dychawiczna. Czeka też kucyk. 

Dramatem jest moment, kiedy trzeba wytypować "pierwszego". Wierzymy jednak, że wspólnymi siłami uda się uratować przed podróżą do Skaryszewa wiele koni! Mamy prawie dwa miesiące!

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  31.01.2017
  31.01.2017

  Gniady jest już w nowym domu!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Marta R. - awatar

  Marta R.

  15.02.2017
  15.02.2017

  Powodzenia!!!

 • Jolanta - awatar

  Jolanta

  23.01.2017
  23.01.2017

  Nie dla Skaryszewa!!!

 • Martyna Tereszkiewicz - awatar

  Martyna Tereszkiewicz

  19.01.2017
  19.01.2017

  🐎

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.01.2017
  19.01.2017

  dałam co mogłam,

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.01.2017
  19.01.2017

  Nie dla Skaryszewa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6 539 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 185 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 185

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
A.M. - awatar
A.M.
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Słomka - awatar
Anna Słomka
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Kamińska - awatar
Małgorzata Kamińska
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij