Zbiórka Ocalić kolejne życie - zdjęcie główne

Ocalić kolejne życie

6 240 zł  z 6 100 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Kiedy kończy się życie, stajesz się niewidzialny. Niezależnie od tego, czy rozmawiamy o człowieku, koniu, psie... Stary i chory znaczy niepotrzebny. Skoro jednak nie można już wyrzucić takiego osobnika z rodzinnej wioski, po prostu społeczeństwo przestaje go zauważać. Żyją sobie więc staruszkowie na uboczu. Poza stadem. I z dnia na dzień nikną, starając się nie zwracać na siebie uwagi, żeby nie robić kłopotu. Coraz rzadziej się odzywają. Zapadają w ciszę. W końcu odchodzą. 

Tak miał wyglądać koniec również dla Heli. Nie była koniem sportowym. Pewnie urodziła kilka źrebiąt - być może nawet na tym polegało jej życie. Nogi nie są wyjątkowo zmęczone, instynkt stadny wysoko ma za to rozwinięty. Hela lubi konie i ludzi. Wie, jak rozmawiać ze źrebiętami. Nie wie jednak, jak wynegocjować sobie emeryturę w ludzkim świecie.

Czy pomożesz nam wykupić Helę i zapewnić jej godną starość?

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  12.05.2017
  12.05.2017

  Dziękujemy za Helę!

  Zdjęcie aktualizacji 4 872

Komentarze


 • Ilona - awatar

  Ilona

  02.05.2017
  02.05.2017

  Dla Heli ❤

 • Anna Król - awatar

  Anna Król

  01.05.2017
  01.05.2017

  To co dajecie z serca, zawsze powraca, nawet podwójnie. Nie mogę fizycznie pomóc tym konikom, to chociaż finansowo.

6 240 zł  z 6 100 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 79

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alicja Maziarz - awatar
Alicja Maziarz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3 808
Justyna - awatar
Justyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grażyna - awatar
Grażyna
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij