Zbiórka Ocalić kolejne życie - zdjęcie główne

Ocalić kolejne życie

6 240 zł z 6 100 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Zbiórka zakończona
 

Kiedy kończy się życie, stajesz się niewidzialny. Niezależnie od tego, czy rozmawiamy o człowieku, koniu, psie... Stary i chory znaczy niepotrzebny. Skoro jednak nie można już wyrzucić takiego osobnika z rodzinnej wioski, po prostu społeczeństwo przestaje go zauważać. Żyją sobie więc staruszkowie na uboczu. Poza stadem. I z dnia na dzień nikną, starając się nie zwracać na siebie uwagi, żeby nie robić kłopotu. Coraz rzadziej się odzywają. Zapadają w ciszę. W końcu odchodzą. 

Tak miał wyglądać koniec również dla Heli. Nie była koniem sportowym. Pewnie urodziła kilka źrebiąt - być może nawet na tym polegało jej życie. Nogi nie są wyjątkowo zmęczone, instynkt stadny wysoko ma za to rozwinięty. Hela lubi konie i ludzi. Wie, jak rozmawiać ze źrebiętami. Nie wie jednak, jak wynegocjować sobie emeryturę w ludzkim świecie.

Czy pomożesz nam wykupić Helę i zapewnić jej godną starość?

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  12.05.17
  12.05.17

  Dziękujemy za Helę!

  Zdjęcie aktualizacji 4 872

Komentarze


 • Ilona - awatar

  Ilona

  02.05.17
  02.05.17

  Dla Heli ❤

 • Anna Król - awatar

  Anna Król

  01.05.17
  01.05.17

  To co dajecie z serca, zawsze powraca, nawet podwójnie. Nie mogę fizycznie pomóc tym konikom, to chociaż finansowo.

6 240 zł z 6 100 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 79

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alicja Maziarz - awatar
Alicja Maziarz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3 808
Justyna - awatar
Justyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grażyna - awatar
Grażyna
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij