Zbiórka Kala i jej dramat - zdjęcie główne

Kala i jej dramat

6 789 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 260 osób

Ma na imię Kala

Nie jest wyjątkowo ładna 

Ani stara, ani młoda

Ma 10 lat i jest koniem rasy śląskiej

Właściciele musieli zrezygnować z prowadzenia swojej stajni - poprosili o to, żebyśmy przyjęli Kalę. Bo nie liczyli, że zwykli koniarze zainteresują się tak chorą klaczą. Chyba nie muszę pisać, że długo nie rozmyślaliśmy... bo fakt. poza fundacją mało kto mógłby pochylić się nad podobnym "przypadkiem".

Głównym problemem Kali jest to, że ma flegmonę. To nie wyrok. Teoretycznie. W praktyce choroba jest bardzo posunięta i nie stanowi jedynie problemu estetycznego. Powoli obie tylne nogi Kali przestają właściwie pracować. A bez nogi (w tym przypadku bez dwóch nóg) cały koń sobie kiepsko radzi.

Konsultowaliśmy się z kilkoma weterynarzami. opcja jest jedna - operacja. Szacowane koszty razem z pobytem w klinice ogromne, bo około 10 000 zł - 15 000 zł. Jednak postanowiliśmy zawalczyć! 

Sami rady nie damy, ale w grupie siła, dlatego proszę o pomoc...

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  01.01.2017
  01.01.2017

  Pomimo nadludzkiego momentami wysiłku - nie udało się... Niestety Kala zbyt późno do nas trafiła. Teraz już tylko świadomość, że jest wolna od bólu, pozwala przetrwać czas ogromnego żalu i poczucia niesprawiedliwości... Dziękujemy, że byliście z nami w tej trudnej walce

  Zdjęcie aktualizacji 2 239

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ania Kucharska - awatar

  Ania Kucharska

  25.11.2016
  25.11.2016

  Poszło :)

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  25.11.2016
  25.11.2016

  Przelane :) na zdrowie :)

 • Hanusia Muybarbusia - awatar

  Hanusia Muybarbusia

  24.11.2016
  24.11.2016

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.11.2016
  24.11.2016

  Trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.11.2016
  24.11.2016

  Pomagamy! :)

6 789 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 260 osób

Wpłaty: 260

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agata Saciuk - awatar
Agata Saciuk
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Ewa Drewniak - awatar
Ewa Drewniak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Klusek Dżo - awatar
Klusek Dżo
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij