Zbiórka Daj jeść - zdjęcie główne

Daj jeść

1 720 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Od 10 lat trafiają do nas te, dla których na świecie zabrakło miejsca. Każda historia jest inna, choć jednocześnie taka sama... bo zawsze poszkodowane jest zwierzę. Porzucone, przekazane, sprzedane, osierocone. Staramy się spisywać te wszystkie opowieści, bo czasami już nie da się ich spamiętać. Mówimy o setkach zwierząt rocznie... O setkach dramatów.

Często te wszystkie historie łączy jeszcze jeden wspólny mianownik - głód.

Działamy doraźnie. Ubogim rodzinom dostarczamy karmę i sterylizujemy zwierzęta, żeby nie było kolejnych dramatów. Porzuconym i osieroconym dajemy dom.

Jednak to wszystko wymaga pieniędzy. Karma dla psów i kotów nie rośnie na drzewach. Pokoiki w Kocim Miasteczku nie chcą się cudownie mnożyć. Psiaki potrzebują kogoś, kto pogłaska i wyprowadzi na spacer. A leczenie i zabiegi kosztują nieco więcej niż woda.

W tej chwili stanęliśmy przed ścianą. Nie damy rady pomóc już nikomu, bo opieka nad zwierzakami fundacji pochłonęła wszelkie nasze możliwości - i te fizyczne, i te finansowe. Żeby móc dalej działać "poza własnym podwórkiem", potrzebujemy Waszej pomocy. Bo zima nadchodzi nie tylko w filmach...

Komentarze


 • agnieszka chmielewska - awatar

  agnieszka chmielewska

  13.11.2016
  13.11.2016

  całym sercem jestem z wami

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.11.2016
  13.11.2016

  Każda istota zasługuje na szacunek. Chce żyć, po prostu żyć. Nawet jak nie mamy dużo, podzielmy się tym co mamy, by zwierzęta nie głodowały przez okrucieństwo ludzi .........

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.11.2016
  12.11.2016

  Na zdrówko

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.11.2016
  11.11.2016

  i have absolutely not authorized any payments for this! perhaps if asked prior to being charged I would have. I need to be deleted from this !

 • Ivon - awatar

  Ivon

  09.11.2016
  09.11.2016

  Głód jest potworny, pomagajmy wszystkim głodującym

1 720 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 71

Alicja - awatar
Alicja
50
Wojciech Kowalski - awatar
Wojciech Kowalski
20
Ania - awatar
Ania
50
Gosia - awatar
Gosia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr Balwierz - awatar
Piotr Balwierz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij