Zbiórka Nie wiedzą, że czekają na śmierć - zdjęcie główne

Nie wiedzą, że czekają na śmierć

1 130 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Hodowla kóz w Polsce nie ma imponującej historii. Zazwyczaj kozy trzymali ci, których nie było stać na krowę. Potem pojawiły się informacje o tym, jak zdrowe jest kozie mleko. Wtedy sytuacja nieco się zmieniła. W każdym niemal ogródku (żeby nie powiedzieć, że na każdym balkonie) pojawiła się koza. A każdy właściciel powtarzał, że musi rodzić, żeby dawać mleko...

W ten sposób pojawiły się Koziołki Matołki, których nikt nie chce. Które rodzą się tylko po to, żeby... umrzeć. I one wcale nie umierają dlatego, bo mięso jest potrzebne. Umierają, żeby matki dawały mleko. 

Nie wiedzą, jaki czeka je los. Radośnie brykają niemal do ostatniej chwili... Pomożecie nam ocalić kolejne kozie dzieci?

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  22.05.2017
  22.05.2017

  Pierwsze kózki są już bezpieczne u nas!

  Zdjęcie aktualizacji 5 087

1 130 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Wpłaty: 36

iwona - awatar
iwona
30
natala - awatar
natala
5
Grzegorz Ryłko - awatar
Grzegorz Ryłko
10
Edyta Mazur - awatar
Edyta Mazur
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
mama gosiaczka - awatar
mama gosiaczka
30
gosiaczek - awatar
gosiaczek
10
Alicja Maziarz - awatar
Alicja Maziarz
10
Aśka Aśka - awatar
Aśka Aśka
5
Iwona - awatar
Iwona
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij