Zbiórka Nie wiedzą, że czekają na śmierć - zdjęcie główne

Nie wiedzą, że czekają na śmierć

1 130 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Hodowla kóz w Polsce nie ma imponującej historii. Zazwyczaj kozy trzymali ci, których nie było stać na krowę. Potem pojawiły się informacje o tym, jak zdrowe jest kozie mleko. Wtedy sytuacja nieco się zmieniła. W każdym niemal ogródku (żeby nie powiedzieć, że na każdym balkonie) pojawiła się koza. A każdy właściciel powtarzał, że musi rodzić, żeby dawać mleko...

W ten sposób pojawiły się Koziołki Matołki, których nikt nie chce. Które rodzą się tylko po to, żeby... umrzeć. I one wcale nie umierają dlatego, bo mięso jest potrzebne. Umierają, żeby matki dawały mleko. 

Nie wiedzą, jaki czeka je los. Radośnie brykają niemal do ostatniej chwili... Pomożecie nam ocalić kolejne kozie dzieci?

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  22.05.2017
  22.05.2017

  Pierwsze kózki są już bezpieczne u nas!

  Zdjęcie aktualizacji 5 087

1 130 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób

Wpłaty: 36

iwona - awatar
iwona
30
natala - awatar
natala
5
Grzegorz Ryłko - awatar
Grzegorz Ryłko
10
Edyta Mazur - awatar
Edyta Mazur
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
mama gosiaczka - awatar
mama gosiaczka
30
gosiaczek - awatar
gosiaczek
10
Alicja Maziarz - awatar
Alicja Maziarz
10
Aśka Aśka - awatar
Aśka Aśka
5
Iwona - awatar
Iwona
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij