Zbiórka Nieme Kruszyny wołanie o pomoc - zdjęcie główne

Nieme Kruszyny wołanie o pomoc

3 557 zł  z 3 400 zł (Cel)
Wpłaciło 128 osób

Obok Malutkiego stała Kruszyna. 

Trudno opisać ten widok. Kopyta wykrzywione po przebytym ochwacie, zakatarzony nos, a zęby przygotowane do walki we własnej obronie.

I chociaż w głowie pobrzmiewa ciągle powtarzane: nie można uratować każdego... to zaraz pojawia się wyrzut, dlaczego nie mielibyśmy zawalczyć właśnie o Kruszynę, o kucyczkę, którą przeraża świat?

Człowiek zawiódł ją nie raz. Żyje pewnie tylko z przyzwyczajenia... Jednak wiemy, że w każdych oczach można przywrócić blask. Właśnie tym się zajmujemy na co dzień.

Koszt wykupu Kruszyny to 1000 zł, dlaczego więc zbiórka opiewa na sporo wyższą kwotę? Ponieważ wykup to nie wszystko. My przede wszystkim musimy naprawić ogrodzenie powalone przez wichurę. Wycena: 1800 zł. Wybieg służy wielu koniom i dzięki jego naprawie będziemy mogli ratować kolejne życia. 

Poza tym Kruszyna potrzebuje pilnej wizyty weterynarza i kowala. Przez pierwsze tygodnie jej kopytka będą strugane co tydzień lub nawet co 3-4 dni. Nie będzie to pierwszy koń wyprowadzony przez nas z takiego zaniedbania - przypomnijmy początek rehabilitacji Dina:

Zawalczcie razem z nami o godne jutro maleńkiego kucyka...

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  04.05.2017
  04.05.2017

  Wolna na wybiegu, już bezpieczna - Kruszyna dziękuje za wsparcie, dziękuje za życie!

  Zdjęcie aktualizacji 4 672

Komentarze


 • Miriam Siemka - awatar

  Miriam Siemka

  03.05.2017
  03.05.2017

  Wiele nie mam, ale chociaż odrobina..

 • Małgorzata Poks - awatar

  Małgorzata Poks

  02.05.2017
  02.05.2017

  Dużo zdrówka kochany

 • Marta - awatar

  Marta

  02.05.2017
  02.05.2017

  Oby już tylko było lepiej...

 • Marzena - awatar

  Marzena

  30.04.2017
  30.04.2017

  Ziarnko do ziarnka... Razem mamy wielką moc!

 • Anna Kraus - awatar

  Anna Kraus

  30.04.2017
  30.04.2017

  Kruszynko, zdrowiej i bądź szczęśliwa.

3 557 zł  z 3 400 zł (Cel)
Wpłaciło 128 osób

Wpłaty: 128

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Miriam Siemka - awatar
Miriam Siemka
20
Beata Aniszewska - awatar
Beata Aniszewska
65
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
MagdaS - awatar
MagdaS
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij