Zbiórka Kuba chce żyć! - zdjęcie główne

Kuba chce żyć!

4 739 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 158 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Obolałe nogi, zapadający się grzbiet... W oczach mieszanina strachu, niepewności - jeszcze nie ma tam zrezygnowania. Kuba jeszcze chce żyć.

Sytuacja, jakich wiele. Ktoś wypatrzył Kubę i nie mógł przejść obojętnie. Poprosił fundację o pomoc. Kochani, spróbujemy podarować mu emeryturę? 

Bo co czeka starego konia po latach pracy ponad siły, po latach spędzonych w lesie na zwózce drewna? Zazwyczaj podróż w jedną stronę... Możemy jednak to zmienić!

Zdjęcie pochodzi z ogłoszenia sprzedażowego wałacha, a w kwocie zbiórki uwzględniony jest koszt transportu konia do gospodarstwa Fundacji "Nasza Szkapa". 

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  12.12.2016
  12.12.2016

  Kuba bada nowy teren

  Zdjęcie aktualizacji 2 028

Komentarze


 • Natalia - awatar

  Natalia

  02.12.2016
  02.12.2016

  Pomożemy Ci koniku kochany! Nic się nie bój!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.12.2016
  02.12.2016

  powodzenia koniku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.12.2016
  01.12.2016

  Nie trać nadziei Koniku!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.12.2016
  01.12.2016

  Oby było nas jak najwięcej!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.12.2016
  01.12.2016

  Kochany Koniku, trzymam kciuki!

4 739 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 158 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 158

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
ela chalupka - awatar
ela chalupka
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Piotr - awatar
Piotr
23
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Król - awatar
Anna Król
50
Anna Kowalczyk - awatar
Anna Kowalczyk
20
Anna Białkowska - awatar
Anna Białkowska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij