Zbiórka Ślepa, stara = niepotrzebna? - zdjęcie główne

Ślepa, stara = niepotrzebna?

345 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Kiedy pojawia się starość lub choroba, koń przestaje być przyjacielem, a staje się problemem... Oczywiście są wyjątki. Chlubne. Jednak większość to proza życia: "Nie zarabiasz na siebie, to przynajmniej za Twoje mięso zapłacą!" - tak wiele razy już spotkaliśmy się z podobnym podejściem, że nawet nie mamy siły komentować...

Daliśmy jej imię Niezapominajka. Żeby pozostała w sercach. Bo nie mogliśmy uwierzyć, że spędzi z nami więcej niż kilka tygodni... Jednak Ona żyje! Wciąż ślepa. Wciąż stara. Widzi tylko oczyma duszy. Ale duszę ma piękną!

Pokochała Maćka. Niestety Jemu nie było dane dość czasu, aby mógł zaopiekować się Niezapominajką do końca. Teraz Ona nie ma siły, by żyć... Przeprowadziliśmy na wybieg Niezapominajki inne konie, jednak jeszcze nie pogodziła się ze stratą przyjaciela...

Co możemy teraz zrobić? Dać jej siłę na przetrwanie zimy. Dać jej czas, by mogła raz jeszcze pokochać. Do tego potrzebna jest wysokiej jakości pasza. Poza tym witaminy, olej i sieczki, ponieważ zęby Niezapominajki dawno już przestały dobrze rozdrabniać pokarm...

Prosimy, przyłączcie się do naszej walki o jutro dla tej niewielkiej dziewczynki o ogromnym sercu!

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  21.10.2016
  21.10.2016

  Niezapominajka przegrała walkę... [*]

  Zdjęcie aktualizacji 1 499

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Krystyna Olejniczak-Korczyńska - awatar

  Krystyna Olejniczak-Korczyńska

  17.02.2017
  17.02.2017

  Tyle udostępnień a na koncie niewiele. Przykre. Powodzenia babuniu.

 • Graszka - awatar

  Graszka

  20.10.2016
  20.10.2016

  Pomagam

 • Wioletta - awatar

  Wioletta

  19.10.2016
  19.10.2016

  Trzymam kciuki, piękna koniczynka :)

345 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Krystyna Olejniczak-Korczyńska - awatar
Krystyna Olejniczak-Korczyńska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
katarzyna - awatar
katarzyna
10
Justyna - awatar
Justyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Graszka - awatar
Graszka
50
Barbara Marciniak - awatar
Barbara Marciniak
20
Dorota Mueller - awatar
Dorota Mueller
10
Ola J. - awatar
Ola J.
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij