Zbiórka Perun nie chce umierać... - zdjęcie główne

Perun nie chce umierać...

7 468 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 231 osób
Zbiórka zakończona
 

Owłosione uszka ledwo widać ponad ścianą boksu. Maleńkie nozdrza łapczywie chwytają powietrze. Perun nie miał w życiu szczęścia - chore kucyki nie kończą dobrze... Bo po co komu zepsuta zabawka?

Choć ma dopiero 11 lat, został skazany na ubój. Może gdyby był grzeczniejszy, to dostałby szansę, żeby zostać w domu jako maskotka... Ale Perun - choć niewielki ciałem, ma ogromnego ducha walki. Czy to przesądziło o tym, że dostał bilet w jedną stronę? Możliwe.

Zostaliśmy poproszeni o pomoc dla Peruna, jednak zima to szczególnie trudny czas w fundacjach. Zgłaszanych jest dużo więcej zwierząt. Wiadomo... utrzymanie droższe, mniejsze za to chęci, żeby po śniegu nosić siano i wodę dla koni-darmozjadów. Jednak ten mały kucyk nie dostanie drugiej szansy, jeśli nie spróbujemy go uratować...

Perun kosztuje 1200zł, do tej kwoty należy doliczyć koszt transportu i leczenia (podejrzenie RAO, czyli choroby przypominającej astmę). Pozostałe środki przeznaczymy na zapłacenie rachunku za siano, żeby po szczęśliwym zakończeniu historii Peruna, mogły pojawić się kolejne i kolejne happy-endy.

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  15.12.18
  15.12.18

  Na kucykowym wybiegu zagościli niedawno przedstawiciele PZHK - w związku z czipowaniem koni. Również weterynarz oglądał naszego Perunka. Ogólnie jego stan jest stabilny, potrzebuje jednak wizyty dentysty.

  Zdjęcie aktualizacji 23 062

Komentarze


 • Anna - awatar

  Anna

  08.02.18
  08.02.18

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.02.18
  07.02.18

  Trzymam kciuki za konika

 • Achajka i Henry Avery - awatar

  Achajka i Henry Avery

  06.02.18
  06.02.18

  Uściskajcie ode mnie

 • Paweł Buła - awatar

  Paweł Buła

  05.02.18
  05.02.18

  Perun wariacie trzymamy kciuki ;)

 • Barbara - awatar

  Barbara

  05.02.18
  05.02.18

  Trzymam kciuki. Uda się :)

7 468 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 231 osób
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 231

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
BEATA MAMOK - awatar
BEATA MAMOK
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Holly - awatar
Agnieszka Holly
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij