Zbiórka Znaleziony w lesie... - zdjęcie główne

Znaleziony w lesie...

490 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Każdy pies ma jakąś historię. Jedne rodzą się u odpowiedzialnych ludzi, w domach przepełnionych miłością i szacunkiem dla zwierząt, inne nie mają tyle szczęścia - dla nich powstają fundacje, stowarzyszenia i schroniska...

Z opowieści, jaką usłyszeliśmy, wynika, że Rango miał masę szczęścia w swoim nieszczęściu. Został znaleziony w lesie, przywiązany do drzewa... To takie typowe w naszym kraju. Masz problem? Wyrzuć go do lasu! Czy psa, czy worek śmieci.

Okazał się strasznie sympatycznym, ale też energicznym młodym psem. Został wykastrowany, odrobaczony i odpchlony. Dostał swoje legowisko i cały komplet zabawek. Jednak z różnych przyczyn nie mógł pozostać u "znalazcy".

Dziś znajduje się w hoteliku. Zaczął przygotowania do przeprowadzki do tego właściwego domu. Jedynego. Prawdziwego. Na zawsze. Dostał nową obrożę, już zwykłą, nie kolczatkę. Uczy się pilnie nowych zadań, jakie są przed nim stawiane. Rango bardzo dużo potrafi. Wspaniale dogaduje się w psim towarzystwie. Zachowuje czystość w domu.

Niestety utrzymanie psa w hoteliku kosztuje. Poza tym Rango jest całkiem pokaźnych rozmiarów i ma duży apetyt. Wspólnymi siłami możemy jednak sprawić, że już nigdy więcej nie będzie musiał być smutny! 

Być może właśnie Ty szukasz takiego oryginalnego towarzysza na resztę życia?

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  21.07.2017
  21.07.2017

  To już oficjalna informacja - jedziemy z Rango do nowego domu!
  W związku z tym po raz ostatni prosimy o pomoc dla tego wyjątkowego psiaka!
  Czeka nas podróż przeszło 700km...
  Pomożecie Rango trafić do domu?

  Zdjęcie aktualizacji 6 490

Komentarze


 • Tomasz - awatar

  Tomasz

  12.05.2017
  12.05.2017

  powodzenia w szukaniu prawdziwego domu:-)

490 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Barbara Malinowska - awatar
Barbara Malinowska
10
Gabriela Owczarek - awatar
Gabriela Owczarek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Justyna - awatar
Justyna
30
Tomasz Talarek - awatar
Tomasz Talarek
100
Monika Chołuj - awatar
Monika Chołuj
50
Tomasz - awatar
Tomasz
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij