Zbiórka Rufus porzucony w polu kukurydzy - zdjęcie główne

Rufus porzucony w polu kukurydzy

333 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Kiedy znowu dzwoni telefon. Kiedy znowu jakieś zwierzę jest w potrzebie. Kiedy znowu nie mamy miejsca ani pieniędzy. Kiedy to wszystko się kumuluje - pojawia się bunt. Czasem siadam i płaczę. Czasem staję się opryskliwa i złośliwa. 

Rufusa nasi sąsiedzi znaleźli w polu kukurydzy. To niewielkie stworzenie było tak przerażone, że sikało pod siebie. Nierozumiejącym spojrzeniem taksował świat. Czy Rufus urósł za duży? Ma przycięty ogonek typowo jak ratlerki. Może ktoś go kupił skuszony niewielką ceną? A ten niedobry pies na złość urósł za duży! Czy jadąca na wakacje rodzina porzuciła go pośrodku świętokrzyskich pól?

Brudny, głodny, przestraszony. Przycupnął między roślinami i czekał. Właściwie czekał już tylko na śmierć. Bo pokarmu sam sobie nie byłby w stanie zapewnić. Poza tym zaraz obok ruchliwa droga... Dopowiedzcie sobie sami.

Dziś jest już najedzony. Wykastrowany. Nauczył się znowu cieszyć! A ponieważ Rufus nie ma ogonka - cieszy się całym sobą! Maszeruje śmiało w przyszłość, nie próbuje się nawet oglądać na dawne dni. Malutkie ciałko wypełnia radość. To jest ten dzień, kiedy należy zacząć szukać dla Rufusa nowej rodziny. Żeby mógł zarazić swoim szczęściem ludzi, którzy o niego zadbają! Aktualnie mieszka w hoteliku, gdzie nauczył się takich przydatnych czynności, jak podawanie łapy, siadanie na komendę, zaczął nawet bardziej łaskawie patrzeć na gości, bo do tej pory był raczej nieufny.

A może Ty chcesz podarować Rufusowi dom? Taki prawdziwy, do końca życia?

 Kastracja: tak
 Wiek: ok. 2 lata
 Zaszczepiony i odrobaczony: tak
 Czip: tak
 Zachowuje czystość w domu: tak
 Jak zostaje sam w mieszkaniu: jest spokojny
 W stosunku do dzieci: łagodny
 W stosunku do kotów: brak danych
 Na smyczy chodzi: grzecznie
 Uwagi: bojaźliwy w stosunku do obcych mężczyzn, boi się burzy


 kontakt tel. 669 114 427
 Nielepice, Kraków
 Obowiązuje umowa adopcyjna z Fundacją Centaurus


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    22.05.2017
    22.05.2017

    Pomagajmy innym jeśli możemy.

333 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Edyta - awatar
Edyta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Bogna - awatar
Bogna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Mika - awatar
Ania Mika
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij