Zbiórka Rufus porzucony w polu kukurydzy - zdjęcie główne

Rufus porzucony w polu kukurydzy

333 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Kiedy znowu dzwoni telefon. Kiedy znowu jakieś zwierzę jest w potrzebie. Kiedy znowu nie mamy miejsca ani pieniędzy. Kiedy to wszystko się kumuluje - pojawia się bunt. Czasem siadam i płaczę. Czasem staję się opryskliwa i złośliwa. 

Rufusa nasi sąsiedzi znaleźli w polu kukurydzy. To niewielkie stworzenie było tak przerażone, że sikało pod siebie. Nierozumiejącym spojrzeniem taksował świat. Czy Rufus urósł za duży? Ma przycięty ogonek typowo jak ratlerki. Może ktoś go kupił skuszony niewielką ceną? A ten niedobry pies na złość urósł za duży! Czy jadąca na wakacje rodzina porzuciła go pośrodku świętokrzyskich pól?

Brudny, głodny, przestraszony. Przycupnął między roślinami i czekał. Właściwie czekał już tylko na śmierć. Bo pokarmu sam sobie nie byłby w stanie zapewnić. Poza tym zaraz obok ruchliwa droga... Dopowiedzcie sobie sami.

Dziś jest już najedzony. Wykastrowany. Nauczył się znowu cieszyć! A ponieważ Rufus nie ma ogonka - cieszy się całym sobą! Maszeruje śmiało w przyszłość, nie próbuje się nawet oglądać na dawne dni. Malutkie ciałko wypełnia radość. To jest ten dzień, kiedy należy zacząć szukać dla Rufusa nowej rodziny. Żeby mógł zarazić swoim szczęściem ludzi, którzy o niego zadbają! Aktualnie mieszka w hoteliku, gdzie nauczył się takich przydatnych czynności, jak podawanie łapy, siadanie na komendę, zaczął nawet bardziej łaskawie patrzeć na gości, bo do tej pory był raczej nieufny.

A może Ty chcesz podarować Rufusowi dom? Taki prawdziwy, do końca życia?

 Kastracja: tak
 Wiek: ok. 2 lata
 Zaszczepiony i odrobaczony: tak
 Czip: tak
 Zachowuje czystość w domu: tak
 Jak zostaje sam w mieszkaniu: jest spokojny
 W stosunku do dzieci: łagodny
 W stosunku do kotów: brak danych
 Na smyczy chodzi: grzecznie
 Uwagi: bojaźliwy w stosunku do obcych mężczyzn, boi się burzy


 kontakt tel. 669 114 427
 Nielepice, Kraków
 Obowiązuje umowa adopcyjna z Fundacją Centaurus


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    22.05.2017
    22.05.2017

    Pomagajmy innym jeśli możemy.

333 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Edyta - awatar
Edyta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Bogna - awatar
Bogna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Mika - awatar
Ania Mika
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij