Zbiórka Ofiarować radość Złotemu - zdjęcie główne

Ofiarować radość Złotemu

1 270 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Złotego udało nam się wykupić dzięki pomocy zaprzyjaźnionej organizacji. Konto Fundacji "Nasza Szkapa" świeciło wtedy pustkami, a czasu nie było wcale... Złoty miał wypadek w transporcie do ubojni.

Dlaczego taki piękny i młody koń miał skończyć żywot w rzeźni? Ponieważ nie udała się operacja przecięcia ścięgien w jego przednich nogach. Może skalpel poszedł za daleko, może właściciel źle poprowadził rehabilitację...

Jednak coś czuwało nad naszym bohaterem! Niedaleko granicy między Polską a Słowacją wydarzył się wypadek. Złoty został odstawiony do pobliskiej stajni handlarza. Tak się o nim dowiedzieliśmy.

Od razu wyruszyliśmy do kliniki. Rachunki rosły, ale z badań poznaliśmy historię młodzieńca. Zależało nam na tym, żeby mógł żyć bez bólu.

Dziś wiemy już, że możemy pomóc Złotemu odpowiednim prowadzeniem przez kowala, możemy wzmacniać stawy, stosując bandaże, możemy też ofiarować mu radość w postaci spokojnego domu i pełnego żłobu. Prawdopodobnie nigdy nie odzyska sprawności, jednak może żyć i czuć się bezpiecznie. Jest wyjątkowym pacjentem - za opiekę odwdzięcza się pieszczotami. Serce pęka na myśl, że to wszystko mogło potoczyć się inaczej...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja "Nasza Szkapa" - awatar

  Fundacja "Nasza Szkapa"

  03.06.2022
  03.06.2022

  Złoty trawi śniadanko <3

  Zdjęcie aktualizacji 95 945

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.02.2017
  06.02.2017

  Będzie dobrze, Złoty :-)

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  02.02.2017
  02.02.2017

  Trzymam kciuki!

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  01.02.2017
  01.02.2017

  Złoty Powodzenia:)

 • Justyna Mozol - awatar

  Justyna Mozol

  27.01.2017
  27.01.2017

  Trzymam kciuki!!!

1 270 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kamila - awatar
Kamila
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij