Zbiórka Jedyna szansa na życie owczarka - zdjęcie główne

Jedyna szansa na życie owczarka

2 200 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób

W tej sprawie błagamy Państwa o pomoc! Owczarek niemiecki, który mieszka u bardzo ubogich ludzi w małej miejscowości w woj. łódzkim choruje na chorobę skóry wymagającą długotrwałego i kosztownego leczenia. Pies jest bardzo zżyty z właścicielami, ale jeśli nie uzbieramy środków na jego leczenie może zostać odebrany. Miesięczny koszt leczenia psa w tej fazie choroby to ok. 450 zł. za leki. Weterynarz zrezygnował z pobierania opłaty za swoją pracę, jednak leki przerastają możliwości zarówno właścicieli jak i nasze. Jest szansa na wyleczenie psiaka, ale musimy uzbierać kwotę na pokrycie obecnych kosztów (rachunek na dzień 23 czerwca 1100zł.) oraz zabezpieczyć psiaka na kolejny miesiąc. Państwo mają 800 zł. zasiłku i nie będzie ich stać na kontynuację leczenia. Stan się poprawia, ale bez zakupu leków nie uda się wyleczyć psiaka.  Grozi mu schronisko a w najgorszym przypadku jeśli stan się nie poprawi przez przerwanie leczenia uśpienie. Bardzo prosimy Państwa o każdy grosik. Mamy tydzień na zebranie kwoty aby można było kontynuować terapię. Pies ogromnie cierpi! Uratujmy go. 


Komentarze


 • Almasucia - awatar

  Almasucia

  28.06.2017
  28.06.2017

  powodzenia!!! trzymam łapki <3

 • Beata Bartosik - awatar

  Beata Bartosik

  27.06.2017
  27.06.2017

  Zdrowiej szybko piesku !

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  27.06.2017
  27.06.2017

  Trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze.

 • SYLWIA - awatar

  SYLWIA

  26.06.2017
  26.06.2017

  Piesku trzymam kciuki.....POMÓRZMY TEJ BIDULCE DOBRZY LUDZIE.

 • Edyta Rzeszut - awatar

  Edyta Rzeszut

  23.06.2017
  23.06.2017

  Oby się udało

2 200 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób

Wpłaty: 78

Wioletta Echaust - awatar
Wioletta Echaust
155
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Almasucia - awatar
Almasucia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Piwowarska - awatar
Monika Piwowarska
20
Beata Bartosik - awatar
Beata Bartosik
10
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Ewa Popińska - awatar
Ewa Popińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij