Zbiórka Jedyna szansa na życie owczarka - zdjęcie główne

Jedyna szansa na życie owczarka

2 200 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób

W tej sprawie błagamy Państwa o pomoc! Owczarek niemiecki, który mieszka u bardzo ubogich ludzi w małej miejscowości w woj. łódzkim choruje na chorobę skóry wymagającą długotrwałego i kosztownego leczenia. Pies jest bardzo zżyty z właścicielami, ale jeśli nie uzbieramy środków na jego leczenie może zostać odebrany. Miesięczny koszt leczenia psa w tej fazie choroby to ok. 450 zł. za leki. Weterynarz zrezygnował z pobierania opłaty za swoją pracę, jednak leki przerastają możliwości zarówno właścicieli jak i nasze. Jest szansa na wyleczenie psiaka, ale musimy uzbierać kwotę na pokrycie obecnych kosztów (rachunek na dzień 23 czerwca 1100zł.) oraz zabezpieczyć psiaka na kolejny miesiąc. Państwo mają 800 zł. zasiłku i nie będzie ich stać na kontynuację leczenia. Stan się poprawia, ale bez zakupu leków nie uda się wyleczyć psiaka.  Grozi mu schronisko a w najgorszym przypadku jeśli stan się nie poprawi przez przerwanie leczenia uśpienie. Bardzo prosimy Państwa o każdy grosik. Mamy tydzień na zebranie kwoty aby można było kontynuować terapię. Pies ogromnie cierpi! Uratujmy go. 


Komentarze


 • Almasucia - awatar

  Almasucia

  28.06.2017
  28.06.2017

  powodzenia!!! trzymam łapki <3

 • Beata Bartosik - awatar

  Beata Bartosik

  27.06.2017
  27.06.2017

  Zdrowiej szybko piesku !

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  27.06.2017
  27.06.2017

  Trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze.

 • SYLWIA - awatar

  SYLWIA

  26.06.2017
  26.06.2017

  Piesku trzymam kciuki.....POMÓRZMY TEJ BIDULCE DOBRZY LUDZIE.

 • Edyta Rzeszut - awatar

  Edyta Rzeszut

  23.06.2017
  23.06.2017

  Oby się udało

2 200 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób

Wpłaty: 78

Wioletta Echaust - awatar
Wioletta Echaust
155
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Almasucia - awatar
Almasucia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Piwowarska - awatar
Monika Piwowarska
20
Beata Bartosik - awatar
Beata Bartosik
10
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Ewa Popińska - awatar
Ewa Popińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij