Zbiórka Jedyna szansa na życie owczarka - zdjęcie główne

Jedyna szansa na życie owczarka

2 200 zł z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób

W tej sprawie błagamy Państwa o pomoc! Owczarek niemiecki, który mieszka u bardzo ubogich ludzi w małej miejscowości w woj. łódzkim choruje na chorobę skóry wymagającą długotrwałego i kosztownego leczenia. Pies jest bardzo zżyty z właścicielami, ale jeśli nie uzbieramy środków na jego leczenie może zostać odebrany. Miesięczny koszt leczenia psa w tej fazie choroby to ok. 450 zł. za leki. Weterynarz zrezygnował z pobierania opłaty za swoją pracę, jednak leki przerastają możliwości zarówno właścicieli jak i nasze. Jest szansa na wyleczenie psiaka, ale musimy uzbierać kwotę na pokrycie obecnych kosztów (rachunek na dzień 23 czerwca 1100zł.) oraz zabezpieczyć psiaka na kolejny miesiąc. Państwo mają 800 zł. zasiłku i nie będzie ich stać na kontynuację leczenia. Stan się poprawia, ale bez zakupu leków nie uda się wyleczyć psiaka.  Grozi mu schronisko a w najgorszym przypadku jeśli stan się nie poprawi przez przerwanie leczenia uśpienie. Bardzo prosimy Państwa o każdy grosik. Mamy tydzień na zebranie kwoty aby można było kontynuować terapię. Pies ogromnie cierpi! Uratujmy go. 


Komentarze


 • Almasucia - awatar

  Almasucia

  28.06.17
  28.06.17

  powodzenia!!! trzymam łapki <3

 • Beata Bartosik - awatar

  Beata Bartosik

  27.06.17
  27.06.17

  Zdrowiej szybko piesku !

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  27.06.17
  27.06.17

  Trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze.

 • SYLWIA - awatar

  SYLWIA

  26.06.17
  26.06.17

  Piesku trzymam kciuki.....POMÓRZMY TEJ BIDULCE DOBRZY LUDZIE.

 • Edyta Rzeszut - awatar

  Edyta Rzeszut

  23.06.17
  23.06.17

  Oby się udało

2 200 zł z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób

Wpłaty: 78

Wioletta Echaust - awatar
Wioletta Echaust
155
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Almasucia - awatar
Almasucia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Piwowarska - awatar
Monika Piwowarska
20
Beata Bartosik - awatar
Beata Bartosik
10
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Ewa Popińska - awatar
Ewa Popińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij