Zbiórka Mokka, Smoczek, Penny(Radysy) - zdjęcie główne

Mokka, Smoczek, Penny(Radysy)

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Beata Ziółko - awatar

Beata Ziółko

Organizator zbiórki

 Mokka -młodziutka trochę labkowata , ludzi kocha tak jak podrośnięty szczeniak: zachłannie , wylewnie , bezgranicznie. Szuka bliskiego kontaktu i jest wtedy bardzo szczęśliwa.Bardzo sympatyczna, socjalna, Tęskni. Rozkwita w oka mgnieniu,będzie Iskiereczką, byle tylko mogła zamieszkać w ciepłym domu, bo z taką sierścią w schronisku ciężko będzie jej przetrwać.

Smoczek -dostał takie imię bo jest mały, kupka strachu przypłaszczona do ziemi , ludzi lubi, miły uległy, przyjazny, w schronisku przebywa od października 2017- jak on tam przeżył?

Penny- cudo jakich mało, jest fantastyczną suczką. Kocha ludzi miłością bezgraniczną. Pomysłowa , bardzo kontaktowa , wylewna w okazywaniu uczuć . Penny może być tak zwanym "gotowcem", sierść krótka- zima w Radysach to nie dla niej , a przecież jej do szczęścia wystarczy , że znów będzie miała swój dom....

Co te trzy psy łączy? Przebywają w Radysach Grupa Adoptuj Psiaka od Kajmka chce zabrać wszystkie trzy do domu tymczasowego , chcemy wysterylizować ,wykastrować,  zachipować , ogarnąć fizycznie i psychicznie i szukać im domów stałych , do tego wszystkiego potrzebujemy pomocy finansowej a tak naprawdę te trzy psiaki jej potrzebują, transport, karma , utrzymanie kosztuje Pomóż im....

Nie możesz wpłacić Proszę UP zbiórkę to tez pomoc dla tych psiaków

Komentarze


 • od Rodzyna - awatar

  od Rodzyna

  15.11.18
  15.11.18

  Penny, Mokka i Smoczku - teraz na Was kolej :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.11.18
  13.11.18

  Powodzenia!

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Beata Ziółko - awatar

Beata Ziółko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
37
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bozena ladniak - awatar
Bozena ladniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Małgorzata Mist - awatar
Małgorzata Mist
50
Marzena Kępka - awatar
Marzena Kępka
20
Monika - awatar
Monika
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij