Zbiórka Mokka, Smoczek, Penny(Radysy) - zdjęcie główne

Mokka, Smoczek, Penny(Radysy)

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Beata Ziółko - awatar

Beata Ziółko

Organizator zbiórki

 Mokka -młodziutka trochę labkowata , ludzi kocha tak jak podrośnięty szczeniak: zachłannie , wylewnie , bezgranicznie. Szuka bliskiego kontaktu i jest wtedy bardzo szczęśliwa.Bardzo sympatyczna, socjalna, Tęskni. Rozkwita w oka mgnieniu,będzie Iskiereczką, byle tylko mogła zamieszkać w ciepłym domu, bo z taką sierścią w schronisku ciężko będzie jej przetrwać.

Smoczek -dostał takie imię bo jest mały, kupka strachu przypłaszczona do ziemi , ludzi lubi, miły uległy, przyjazny, w schronisku przebywa od października 2017- jak on tam przeżył?

Penny- cudo jakich mało, jest fantastyczną suczką. Kocha ludzi miłością bezgraniczną. Pomysłowa , bardzo kontaktowa , wylewna w okazywaniu uczuć . Penny może być tak zwanym "gotowcem", sierść krótka- zima w Radysach to nie dla niej , a przecież jej do szczęścia wystarczy , że znów będzie miała swój dom....

Co te trzy psy łączy? Przebywają w Radysach Grupa Adoptuj Psiaka od Kajmka chce zabrać wszystkie trzy do domu tymczasowego , chcemy wysterylizować ,wykastrować,  zachipować , ogarnąć fizycznie i psychicznie i szukać im domów stałych , do tego wszystkiego potrzebujemy pomocy finansowej a tak naprawdę te trzy psiaki jej potrzebują, transport, karma , utrzymanie kosztuje Pomóż im....

Nie możesz wpłacić Proszę UP zbiórkę to tez pomoc dla tych psiaków

Komentarze


 • od Rodzyna - awatar

  od Rodzyna

  15.11.2018
  15.11.2018

  Penny, Mokka i Smoczku - teraz na Was kolej :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.11.2018
  13.11.2018

  Powodzenia!

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Beata Ziółko - awatar

Beata Ziółko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
37
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bozena ladniak - awatar
Bozena ladniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Małgorzata Mist - awatar
Małgorzata Mist
50
Marzena Kępka - awatar
Marzena Kępka
20
Monika - awatar
Monika
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij