Zbiórka Siwy chce żyć... - zdjęcie główne

Siwy chce żyć...

6 210 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osoby

Czasu znowu tak niewiele...

Skąd jest? Nie mamy pojęcia.  Jaka jest jego historia? Tego też nie wiemy. Ile ma lat i jak wiele w życiu przeszedł? Możemy się tylko domyślać... 

Wszystko co o nim wiemy to tyle, że ma niewiele czasu. Każdy najbliższy dzień może być jego ostatnim. Z każdą chwilą szanse na jego dalsze życie gasną... Na szczęśliwe chyba nie ma już nadziei. Jego  los jest przesądzony. Czeka na swój koniec. Czeka na śmierć... Za kilka dni rzeźnickim tirem wyjedzie w swą ostatnią drogę...

Od dzisiaj jego życie jest w naszych rękach. To od nas zależy czy będzie miał szansę poznać nowy świat i się nim nacieszyć czy będzie musiał się z nim pożegnać. Teraz my musimy zadecydować o jego życiu lub o śmierci. Naszą złotą zasadą jest walka do samego końca. Dzisiaj podejmujemy walkę o życie zabiedzonego, styranego życiem, siwego staruszka. Nie wiemy jak wiele życia jeszcze przed nim ale wiemy, że należy mu się zasłużona emerytura. Będziemy walczyć o niego do samego końca. Mocno wierzymy, że się uda. Niestety bez Was kochani Przyjaciele to nie będzie możliwe. Tak dzielnie walczyliście z nami o życie Domino i razem daliśmy rade! Dzisiaj kolejny raz ośmielamy się prosić Was o wsparcie w walce o życie Siwka... Musi się udać...Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Adriana Luk - awatar

  Adriana Luk

  16.02.2019
  16.02.2019

  Ostatnia wpłata niezbędna do 100 procent. Witaj koniku wśród nas

 • Elson - awatar

  Elson

  15.02.2019
  15.02.2019

  Wiem ze nam się uda , uratujemy cię siwy koniku

 • Jacek - awatar

  Jacek

  15.02.2019
  15.02.2019

  Życzę Ci długiego życia kochany koniku..

 • Ania - awatar

  Ania

  15.02.2019
  15.02.2019

  Konisiu trzymam kciuki za Twoje życie w Przystani.

 • Natalia Wiewióra - awatar

  Natalia Wiewióra

  15.02.2019
  15.02.2019

  Siwy życzę spokojnej starości

6 210 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osoby

Wpłaty: 204

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Dusek - awatar
Aleksandra Dusek
20
Elżbieta Jurczyk - awatar
Elżbieta Jurczyk
20
Magdabia Lena - awatar
Magdabia Lena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grażyna - awatar
Grażyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij