Zbiórka Siwy chce żyć... - zdjęcie główne

Siwy chce żyć...

6 210 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osoby

Czasu znowu tak niewiele...

Skąd jest? Nie mamy pojęcia.  Jaka jest jego historia? Tego też nie wiemy. Ile ma lat i jak wiele w życiu przeszedł? Możemy się tylko domyślać... 

Wszystko co o nim wiemy to tyle, że ma niewiele czasu. Każdy najbliższy dzień może być jego ostatnim. Z każdą chwilą szanse na jego dalsze życie gasną... Na szczęśliwe chyba nie ma już nadziei. Jego  los jest przesądzony. Czeka na swój koniec. Czeka na śmierć... Za kilka dni rzeźnickim tirem wyjedzie w swą ostatnią drogę...

Od dzisiaj jego życie jest w naszych rękach. To od nas zależy czy będzie miał szansę poznać nowy świat i się nim nacieszyć czy będzie musiał się z nim pożegnać. Teraz my musimy zadecydować o jego życiu lub o śmierci. Naszą złotą zasadą jest walka do samego końca. Dzisiaj podejmujemy walkę o życie zabiedzonego, styranego życiem, siwego staruszka. Nie wiemy jak wiele życia jeszcze przed nim ale wiemy, że należy mu się zasłużona emerytura. Będziemy walczyć o niego do samego końca. Mocno wierzymy, że się uda. Niestety bez Was kochani Przyjaciele to nie będzie możliwe. Tak dzielnie walczyliście z nami o życie Domino i razem daliśmy rade! Dzisiaj kolejny raz ośmielamy się prosić Was o wsparcie w walce o życie Siwka... Musi się udać...Komentarze


 • Adriana Luk - awatar

  Adriana Luk

  16.02.2019
  16.02.2019

  Ostatnia wpłata niezbędna do 100 procent. Witaj koniku wśród nas

 • Elson - awatar

  Elson

  15.02.2019
  15.02.2019

  Wiem ze nam się uda , uratujemy cię siwy koniku

 • Jacek - awatar

  Jacek

  15.02.2019
  15.02.2019

  Życzę Ci długiego życia kochany koniku..

 • Ania - awatar

  Ania

  15.02.2019
  15.02.2019

  Konisiu trzymam kciuki za Twoje życie w Przystani.

 • Natalia Wiewióra - awatar

  Natalia Wiewióra

  15.02.2019
  15.02.2019

  Siwy życzę spokojnej starości

6 210 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osoby

Wpłaty: 204

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Dusek - awatar
Aleksandra Dusek
20
Elżbieta Jurczyk - awatar
Elżbieta Jurczyk
20
Magdabia Lena - awatar
Magdabia Lena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grażyna - awatar
Grażyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij