Zbiórka Zawieszone Obiady - zdjęcie główne

Zawieszone Obiady

21 652 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 240 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Jędrzejczak - awatar

Grzegorz Jędrzejczak

Organizator zbiórki

22 złote. Tyle kosztuje jeden ciepły posiłek w Barze Do Syta prowadzonym przez Grzegorza na warszawskim Mokotowie. Do baru codziennie przychodzą osoby, których na taki posiłek nie stać. Stąd pomysł na akcję  “Zawieszony obiad”. 

Czym jest ZAWIESZONY OBIAD?

Jest to przedpłacony posiłek. Ci, którzy mogą, fundują obiad tym, którzy tego potrzebują. 

22 zł - tyle wystarczy, by zapewnić ciepły obiad złożony z zupy i drugiego dania. Paragony za zawieszone obiady są przyczepiane na tablicy w Barze Do Syta prowadzonym przez Grzegorza.

- Jeśli przyjdzie ktoś głodny, to dostanie posiłek za darmo. Ja nie pytam o nic - mówi Grzegorz. - Chciałbym otworzyć w tej okolicy większy, wygodniejszy lokal, w którym wygodniej będzie nie tylko usiąść, ale też pracować. A przecież wkrótce zima i nikt nie usiądzie na zewnątrz.

W planach jest również założenie fundacji, która będzie wspierać tych, którzy potrzebują pomocy. Obecnie trwa proces rejestracji.

Wszystkie środki zebrane na zbiórce zostaną przeznaczone na rozwój akcji, stworzenie nowego miejsca, a przede wszystkim na pomoc lokalnej społeczności.

Dziękujemy za każdą wpłatę! <3

Media o akcji:

ESKA: https://www.eska.pl/warszawa/dzialaja-i-pomagaja-lokalnie-ten-maly-bar-ma-wlasciciela-o-wielkim-sercu-aa-9ojW-CxXF-WMo8.html

RMF FM: https://www.rmf24.pl/regiony/warszawa/news-zawieszone-obiady-na-mokotowie-ludzie-przychodza-tutaj-sie-z,nId,6314483#crp_state=1 

WP: https://kuchnia.wp.pl/obiad-zawieszony-znana-dziennikarka-pisze-o-poruszajacej-akcji-osiedlowego-baru-6817541319818080a 

NEWSWEEK: https://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/glod-nasz-powszedni-coraz-wiecej-polakow-nie-ma-co-jesc/tv2jb6h

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kasim - awatar

  Kasim

  27.11.2022
  27.11.2022

 • Eve&Brr... z tt  :) - awatar

  Eve&Brr... z tt :)

  25.11.2022
  25.11.2022

  Smacznego i na zdrówko :)

 • JackPlack ll - awatar

  JackPlack ll

  25.11.2022
  25.11.2022

  Trzymaj się Indyku👊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.11.2022
  21.11.2022

  Jesteś niesamowity.

 • Dariusz Sowa - awatar

  Dariusz Sowa

  28.10.2022
  28.10.2022

  Smacznego

21 652 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 240 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Jędrzejczak - awatar

Grzegorz Jędrzejczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 240

Alaaa - awatar
Alaaa
25
Beata - awatar
Beata
110
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij