Zbiórka Podaruj obroże Psiakom :) - zdjęcie główne

Podaruj obroże Psiakom :)

475 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

W Przytulisku psiaki potrzebują tak jak i nasze domowe zwierzaki obroży. Te, które mają szybko się zużywają, bo psiaki bawiąc się często przegryzają sobie wzajemnie obroże. Dlatego jest ciągła potrzeba wymiany obroży na nowe. 

Zbieramy środki na obroże, które potrzebujemy kupować regularnie dla 45 nygusków, czyli podopiecznych Fundacji :)

Dziękujemy bardzo za pomoc <3 

Komentarze


 • Andrzej zemanek - awatar

  Andrzej zemanek

  10.03.2018
  10.03.2018

  TYLKO ZEBY JOJO NIE ZAREJWIROWAL

  • Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - awatar

   Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - Organizator zbiórki

   11.03.2018
   11.03.2018

   Dziękujemy za pomoc :)

 • Karolina - awatar

  Karolina

  13.02.2018
  13.02.2018

  Wszystkiego dobrego😊

  • Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - awatar

   Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - Organizator zbiórki

   08.03.2018
   08.03.2018

   Dziękujemy w imieniu Zbyszka i Nygusków :)

475 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Andrzej zemanek - awatar
Andrzej zemanek
20
Hanka - awatar
Hanka
20
AnnA - awatar
AnnA
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Diana Foryś - awatar
Diana Foryś
50
Hanka - awatar
Hanka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Gosia s - awatar
Gosia s
100
Bogna - awatar
Bogna
10
Karolina - awatar
Karolina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij