Zbiórka Zbiórka na atrakcje podczas oboz - zdjęcie główne

Zbiórka na atrakcje podczas oboz

1 340 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby


Zorganizuj z nami tygodniowy wypad dla potrzebujących dzieci z Gdańska.   Obóz zimowy odbędzie się podczas tegorocznych ferii zimowych ( 20 stycznia do 27 stycznia ) i weźmie w niej udział 15. podopiecznych Fundacji Obudź Nadzieję. Zapewniamy dzieciakom zakwaterowanie, dojazd, wyżywienie, fachową opiekę wychowawców.

Zależy nam także żeby zorganizować ich czas w jak najciekawszy sposób. Jeśli (trzymamy kciuki) będzie śnieg chętnie zabierzemy dzieciaki na lekcje jazdy na nartach i sanki i łyżwy  A jeśli pogoda nie dopisze to może kino, basen, muzeum, obiad na mieście… Wiecie normalne ferie… A będziemy w Przywidzu 7 dni… Przykładowy dzień takich ferii dla dzieciaków z Domu Dziecka to koszt ok. 1200 zł. (basen, obiad, dojazdy).

Dlatego serdecznie prosimy o wsparcie Fundacji w organizacji super atrakcji dla dzieciaków podczas ferii 2020! Będziemy wdzięczni za każdego piątaka. 


https://www.facebook.com/obudznadziejegda/

1 340 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby

Wpłaty: 23

Piotr Rydzkowski - awatar
Piotr Rydzkowski
100
Magdalena Janowska - awatar
Magdalena Janowska
20
Filip - awatar
Filip
200
Maciek Łapin - awatar
Maciek Łapin
20
Daga - awatar
Daga
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin - awatar
Marcin
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij