Na transport suni z dziećmi.

970 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Wklejamy cały opis historii na fb.


Aktualizacja 5.08 Zabraliśmy sunię i szczeniaki w bezpieczne miejsce w okolice Sokółki na Podlasiu. I UWAGA !!! Na środę/czwartek potrzebujemy transportu do Krzykos gmina Kłodawa. Rodzinka przejdzie pod opiekę Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie. Potrzebny transport, odległość znaczna:(POMÓŻCIE !

Aktualizacja: Rodzinka do środy została awaryjnie zabezpieczona u rolnika. Do 7 sierpnia, po tym czasie nie ma się gdzie podziać.

Aktualizacja: Jeśli ktoś pragnie pomóc prosimy o kontakt telefoniczny. Nie ma nas na FB, nie sposób przeczytać te wszystkie komentarze.


PILNA POMOC, Podlaskie, okolice Zambrowa ❗❗ Właśnie dostaliśmy taki filmik:(:(:( Osoba, która była na spacerze ze swoim psem natknęła się na taką rodzinkę - suka przywiązana do drzewa i pięć maleńkich, widzących już szczeniąt ❗❗ Odwiązała sukę, ale nie miała dokąd zabrać. Raz dziennie wozi jedzenie i szuka ratunku ❗❗ My mamy związane ręce, w tym tygodniu przyjęliśmy sukę ze szczeniakami, stoimy pod ścianą ❗❗ BŁAGAMY inne fundacje/osoby prywatne o ratunek dla tej rodziny. Każdy dzień spędzony przez nich w lesie, to zagrożenie życia. Lisy i inne drapieżniki mogą je dopaść ! Teren podlega pod Radysy.
Czy ktoś rozpoznaje sukę? Może była i zniknęła suka sąsiada/sąsiadki?
Kontakt tylko telefoniczny 600115377, nie ma nas na FB cały czas.


Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  11.08.2019
  11.08.2019

  Fv za transport rodzinki. Za nadwyżkę
  zakupiliśmy jeszcze dwa worki Josery kids oraz 60puszek 400 gram Juniorów Doliny Noteci.

  Zdjęcie aktualizacji 35 586

Komentarze


 • Wieslawa Johnsen - awatar

  Wieslawa Johnsen

  08.08.2019
  08.08.2019

  ❤❤❤❤❤❤

 • Wieslawa Johnsen - awatar

  Wieslawa Johnsen

  05.08.2019
  05.08.2019

  Dziekuje za pomoc pieskom

 • Renia - awatar

  Renia

  05.08.2019
  05.08.2019

  Oby pieski znalazły kochane domki ❤

970 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Wpłaty: 28

Wieslawa Johnsen - awatar
Wieslawa Johnsen
50
Elzbieta - awatar
Elzbieta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Ania - awatar
Ania Ania
100
Monika - awatar
Monika
110
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ela B. - awatar
Ela B.
50
malgorzata malgosia - awatar
malgorzata malgosia
10
Renata Krawczyk - awatar
Renata Krawczyk
20
Lonia Milewska - awatar
Lonia Milewska
22

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij