Zbiórka Skazany na śmierć już ocalony!!! - zdjęcie główne

Skazany na śmierć już ocalony!!!

1 045 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Jerzyk już jest bezpieczny

Dziękujemy za Państwa wsparcie i zainteresowanie losem skazanego na śmieć Jerzyka!!!

Tylko dzięki tak szybkiej reakcji został ocalony i jest z nami. Jerzyk jest już bezpieczny w Przystani Ocalenie, gdzie pozostanie do końca swoich dni. Był u niego weterynarz, jego stan nie jest najlepszy. Jerzyk dostaje leki, ale to nie wszystko czego obecnie potrzebuje. Zaczynamy walkę o jego zdrowie i dobre samopoczucie. Jerzyk nie ma nic swojego. Jest tak chudy, że stojąc obok, można spokojnie nauczyć się końskiego układu kostnego. Potrzebuje dobrej paszy – musli i trawokulek. Potrzebne też są witaminy. Konik jest bardzo poczciwy i grzeczny, mimo krzywdy jakiej zaznał ze strony człowieka nadal mu ufa. Cierpliwie znosi wszystkie zabiegi pielęgnacyjne. Niestety jeśli leki nie pomogą, konieczna będzie operacja wypadniętego puzdra...

Prosimy o pomoc i wsparcie dla Jerzyka, który wiele już w życiu wycierpiał...

Zdjęcie opisu zbiórki Skazany na śmierć już ocalony!!!

Historia Jerzyka

Ból i cierpienie to pojęcia abstrakcyjne. Nie da się ich zmierzyć, zważyć ani odtworzyć. Każdy cierpi i przeżywa ból w inny, niepowtarzalny sposób. Jednak gdyby ktoś zechciał zobrazować pojęcie bólu i cierpienia, wystarczyłoby namalować jego – bezimiennego konia, który stoi w skupie i czeka na transport do rzeźni. Nawet nie ma kantara, tylko sznurek. Zdjęcia mówią same za siebie. Pracował całe życie w lesie. Jeszcze parę dni temu ściągał drzewo w lesie - świadczą o tym wysokie podkowy na jego nogach.

Nie jest stary, jest tak potwornie zniszczony. Sterczące żebra, widocznie otarcia na skórze, wytarta grzywa, do tego wypadnięte puzdro, które powoduje ogromny ból. On jest poczciwy. Spokojnie czeka na swój dalszy los. Nie skarży się, pomimo ogromnego cierpienia. Można go wyleczyć, można dać mu szansę na życie. Chcemy mu ofiarować życie, bez bólu, pełne siana i dobrej paszy, pełne odpoczynku i radości.

W tej chwili stać nas jedynie na to, aby go nazwać. Dla nas jest Jerzykiem...

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ewa - awatar

  Ewa

  30.03.2016
  30.03.2016

  Dla Jerzyka aby wrócił do zdrowia

  • Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - awatar

   Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - Organizator zbiórki

   31.03.2016
   31.03.2016

   Bardzo dziękujemy za pomoc ! :)

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  29.03.2016
  29.03.2016

  Cale szczescie Jerzyk zyje ;) szybkiego powrotu do zdrowia ;)

  • Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - awatar

   Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - Organizator zbiórki

   31.03.2016
   31.03.2016

   Bardzo dziękujemy :)

 • Marta - awatar

  Marta

  29.03.2016
  29.03.2016

  100

  • Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - awatar

   Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - Organizator zbiórki

   31.03.2016
   31.03.2016

   Dziękujemy bardzo! :)

1 045 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

Karolina - awatar
Karolina
5
Anna - awatar
Anna
50
Natalia - awatar
Natalia
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
Sylwia - awatar
Sylwia
100
Sandra - awatar
Sandra
10
Marta - awatar
Marta
100
Natalia - awatar
Natalia
150
Ewa - awatar
Ewa
50
Agata - awatar
Agata
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij