Zbiórka Odbudowa tartaku - miniaturka zdjęcia

Odbudowa tartaku

Zbiórka Odbudowa tartaku - zdjęcie główne

Odbudowa tartaku

16 022 zł z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać teraz
 
Ewa Miśko - awatar

Ewa Miśko

Organizator zbiórki

Kochani!

W życiu każdego człowieka jest wiele szczęścia, ale niestety również nieszczęścia. W jednym momencie jest radość i zachwyt, ciężka praca i poświęcenie, w innym ogromne zaskoczenie i rozpacz, niedowierzanie i budowanie wszystkiego na nowo od podstaw. 

Mam na imię Ewa i jestem 21 letnią studentką. Tata był dla mnie od zawsze ogromnym autorytetem, który doszedł na szczyt zaczynając od niczego. Nie wywodził się z bogatej rodziny i na wszystko musiał zapracować. Samodzielnie zdobył pieniądze, które zainwestował w rozwój swojej wymarzonej firmy. Na marzeniach się nie skończyło. Dzielnie dążył do swojego celu i prowadzi firmę wspólnie ze swoim bratem już 24lata. W tym momencie Producent Deski Podłogowej „Miśko” jest jednym z rozpoznawalnych zakładów nie tylko w Wielkopolsce. 

Niestety, trzy tygodnie temu wydarzyła się ogromna tragedia na którą nikt nie był przygotowany. Na zakładzie wybuchł nagły pożar. W ogromnych płomieniach spłonęła główna hala, na której odbywał się pierwszy etap produkcji. Tata zajmuje się produkcją deski podłogowej i jest w tym fachu naprawdę dobry. Firma zbudowana od podstaw, dla której poświęcono tyle czasu i pieniędzy uległa tak ogromnemu zniszczeniu. W doszczętnie spalonym budynku znajdowały najważniejsze  maszyny, sprowadzone z Polski i zagranicy, ładowarka, palety z pociętym drewnem, pomieszczenia socjalne, schowek z narzędziami itd. Całkowity koszt hali wynosił ponad 3 mln złotych.

Aby odbudować i na nowo uruchomić produkcję potrzebne są pieniądze. Właśnie dlatego zdecydowałam się uruchomić zbiórkę. Zarówno mojego tatę jak i wuja darzę ogromnym szacunkiem i podziwiam pracę, którą wykonują. Nie zasłużyli sobie na taką tragedię, ale co najważniejsze są silni w tym wszystkim. Wzajemne wsparcie jest dużą motywację, ale potrzebne są również pieniądze. 

Tata  wraz z wujem, mimo sukcesu jaki osiągnęli nie zamykali się na pomoc innym ludziom. Zawsze byli otwarci na różnego rodzaju akcje czy zbiórki dla osób potrzebujących. W tym momencie to oni potrzebują pomocy i zainteresowania. Pomoże każda niewielka kwota. Uzbierane pieniądze nie pokryją strat w całości,  jednak pomogą na nowo wystartować. Pieniądze będą przeznaczone na odbudowę hali. 

Oczywiści tata i wujo wiedzą o organizowanej zbiórce, i dostałam ich zgodę na rozpoczęcie działania.

W imieniu taty, wuja oraz całej rodziny prosimy o pomoc i dziękujemy za wszelki wkład, jaki włożycie w tę inicjatywę. Dobro zawsze wraca, czy teraz też wróci? 

Przesyłam również linki do stron internetowych oraz dodatkowe zdjęcia 

www.drewmisko.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewa Miśko - awatar

  Ewa Miśko

  20.06.19
  20.06.19

  Kochani, dziękuję wszystkim. którzy do tej pory zaangażowali się w zbiórkę. Dziękuję za każdy gest, za każdą złotówkę, każde udostępnienie i wiadomości! Sprawmy, aby było nas tutaj jak najwięcej! W grupie siła!

Komentarze


 • Jola - awatar

  Jola

  30.06.19
  30.06.19

  Pomoc to najlepszy gest jaki można uczynić w kierunku drugiej potrzebującej osoby,miejmy otwarte oczy i serca,bo jutro może to być każdy z nas.Pozdrawiam i zachęcam.

 • A.G. - awatar

  A.G.

  18.06.19
  18.06.19

  Bo ludzi dobrej woli jest więcej!!! Liczy się każda złotówka i dzięki tym którzy wspierają!

16 022 zł z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać teraz
 
Ewa Miśko - awatar

Ewa Miśko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 83

Z Turku - awatar
Z Turku
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adrian Czerwonka - awatar
Adrian Czerwonka
20
Violetta Sawicka - awatar
Violetta Sawicka
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Jadwiga i Andrzej Świątczak - awatar
Jadwiga i Andrzej Świątczak
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij