Zbiórka Odbudowa tartaku - miniaturka zdjęcia

Odbudowa tartaku

Zbiórka Odbudowa tartaku - zdjęcie główne

Odbudowa tartaku

16 022 zł z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać teraz
 
Ewa Miśko - awatar

Ewa Miśko

Organizator zbiórki

Kochani!

W życiu każdego człowieka jest wiele szczęścia, ale niestety również nieszczęścia. W jednym momencie jest radość i zachwyt, ciężka praca i poświęcenie, w innym ogromne zaskoczenie i rozpacz, niedowierzanie i budowanie wszystkiego na nowo od podstaw. 

Mam na imię Ewa i jestem 21 letnią studentką. Tata był dla mnie od zawsze ogromnym autorytetem, który doszedł na szczyt zaczynając od niczego. Nie wywodził się z bogatej rodziny i na wszystko musiał zapracować. Samodzielnie zdobył pieniądze, które zainwestował w rozwój swojej wymarzonej firmy. Na marzeniach się nie skończyło. Dzielnie dążył do swojego celu i prowadzi firmę wspólnie ze swoim bratem już 24lata. W tym momencie Producent Deski Podłogowej „Miśko” jest jednym z rozpoznawalnych zakładów nie tylko w Wielkopolsce. 

Niestety, trzy tygodnie temu wydarzyła się ogromna tragedia na którą nikt nie był przygotowany. Na zakładzie wybuchł nagły pożar. W ogromnych płomieniach spłonęła główna hala, na której odbywał się pierwszy etap produkcji. Tata zajmuje się produkcją deski podłogowej i jest w tym fachu naprawdę dobry. Firma zbudowana od podstaw, dla której poświęcono tyle czasu i pieniędzy uległa tak ogromnemu zniszczeniu. W doszczętnie spalonym budynku znajdowały najważniejsze  maszyny, sprowadzone z Polski i zagranicy, ładowarka, palety z pociętym drewnem, pomieszczenia socjalne, schowek z narzędziami itd. Całkowity koszt hali wynosił ponad 3 mln złotych.

Aby odbudować i na nowo uruchomić produkcję potrzebne są pieniądze. Właśnie dlatego zdecydowałam się uruchomić zbiórkę. Zarówno mojego tatę jak i wuja darzę ogromnym szacunkiem i podziwiam pracę, którą wykonują. Nie zasłużyli sobie na taką tragedię, ale co najważniejsze są silni w tym wszystkim. Wzajemne wsparcie jest dużą motywację, ale potrzebne są również pieniądze. 

Tata  wraz z wujem, mimo sukcesu jaki osiągnęli nie zamykali się na pomoc innym ludziom. Zawsze byli otwarci na różnego rodzaju akcje czy zbiórki dla osób potrzebujących. W tym momencie to oni potrzebują pomocy i zainteresowania. Pomoże każda niewielka kwota. Uzbierane pieniądze nie pokryją strat w całości,  jednak pomogą na nowo wystartować. Pieniądze będą przeznaczone na odbudowę hali. 

Oczywiści tata i wujo wiedzą o organizowanej zbiórce, i dostałam ich zgodę na rozpoczęcie działania.

W imieniu taty, wuja oraz całej rodziny prosimy o pomoc i dziękujemy za wszelki wkład, jaki włożycie w tę inicjatywę. Dobro zawsze wraca, czy teraz też wróci? 

Przesyłam również linki do stron internetowych oraz dodatkowe zdjęcia 

www.drewmisko.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Ewa Miśko - awatar

  Ewa Miśko

  20.06.19
  20.06.19

  Kochani, dziękuję wszystkim. którzy do tej pory zaangażowali się w zbiórkę. Dziękuję za każdy gest, za każdą złotówkę, każde udostępnienie i wiadomości! Sprawmy, aby było nas tutaj jak najwięcej! W grupie siła!

Komentarze


 • Jola - awatar

  Jola

  30.06.19
  30.06.19

  Pomoc to najlepszy gest jaki można uczynić w kierunku drugiej potrzebującej osoby,miejmy otwarte oczy i serca,bo jutro może to być każdy z nas.Pozdrawiam i zachęcam.

 • A.G. - awatar

  A.G.

  18.06.19
  18.06.19

  Bo ludzi dobrej woli jest więcej!!! Liczy się każda złotówka i dzięki tym którzy wspierają!

16 022 zł z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać teraz
 
Ewa Miśko - awatar

Ewa Miśko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 83

Z Turku - awatar
Z Turku
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adrian Czerwonka - awatar
Adrian Czerwonka
20
Violetta Sawicka - awatar
Violetta Sawicka
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Jadwiga i Andrzej Świątczak - awatar
Jadwiga i Andrzej Świątczak
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij