Zbiórka pomagam.pl/oddech dla Artura - zdjęcie główne

pomagam.pl/oddech dla Artura

18 496 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 329 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Kalinowska - awatar

Agnieszka Kalinowska

Organizator zbiórki

https://pomagam.pl/oddechdlaartura Pomóż  nam zostać razem.

Mukowiscydoza-to  diagnoza,która zawaliła nasz poukladany świat w jeden dzień. Niełatwo mi pisać o tym jak bardzo trudny jest to czas dla naszej rodziny,Artur na swoje krótkie 2.5miesieczne życie połowę spędził w szpitalu. 

Musimy być odizolowani,nie tylko na pandemie koronawirusa ,ale wszystkie inne zarazki ,które są dla synka niebezpieczne imogą w następstwie infekcji zmniejszyć wydolność oddechową.

Mukowiscydoza to rzadka podstepna choroba genetyczna o nieobliczalnym przebiegu składającym życie.  Schorzenie to najczęściej powoduje zmiany w układzie oddechowym-nawracajace zakażenia, które prowadzą do uszkodzenia płuc i niewydolności oddechowej oraz w przewodzie pokarmowym-przewlekły stan spowodował niewydolność trzustki. 

Nie ma skutecznej metody leczenia mukowiscydozy, jest jedynie leczenie objawowe które pozwala na wydłużenie i zwiększenie komfortu życia. 

Nie wiem co przyniesie kolejny dzień . Dlatego proszę pomóż nam udźwignąć ten ciężar, walczmy o każdy oddech mojego synka, każda złotówka się liczy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Kalinowska - awatar

  Agnieszka Kalinowska

  13.01.2021
  13.01.2021

  Kochani zbliża się okres rozliczeń zeznań podatkowych z całego 💓proszę was o uwzględnienie w nim mojego małego wojownika.Zebrane środki pomogą mu na lepsze funkcjonowanie,zakup leków oraz sprzętu do terapii oddechowej.Samego Kreonu leku bez którego trzustka nie będzie funkcjonować Arturek spożywa ok300 tabletek A w skali roku daje to ok 3600tabletek!! Jest tego znacznie więcej....Z całego serca proszę was o pomoc w nierównej walce z chorobą która niszczy go od środka.

  Zdjęcie aktualizacji 61 417

Komentarze


 • Agnieszka Pieczur - awatar

  Agnieszka Pieczur

  22.10.2021
  22.10.2021

  Arturkowi dużo zdrówka, a rodzicom ogrom siły, miłości i wytrwałości ❤️🔥

  • Agnieszka Kalinowska - awatar

   Agnieszka Kalinowska - Organizator zbiórki

   24.10.2021
   24.10.2021

   Dziekujemy💓

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.01.2021
  02.01.2021

  Zdrowka skarbie

 • Elżbieta Szymczyk - awatar

  Elżbieta Szymczyk

  19.09.2020
  19.09.2020

  Dużo zdrowia Arturowi i rodzicom.

 • MONIKA PIEKARSKA-FRUTCHEY - awatar

  MONIKA PIEKARSKA-FRUTCHEY

  12.09.2020
  12.09.2020

  Pomagajmy!

 • Mateusz Skorupski - awatar

  Mateusz Skorupski

  06.09.2020
  06.09.2020

  Dokładam ciegielke i trzymam kciuki!

18 496 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 329 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Kalinowska - awatar

Agnieszka Kalinowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 329

WN10 - awatar
WN10
50
Anna Rajkowska - awatar
Anna Rajkowska
30
Wojciechowski Anna - awatar
Wojciechowski Anna
200
Agnieszka Pieczur - awatar
Agnieszka Pieczur
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
WN10 - awatar
WN10
50
Anna Rajkowska - awatar
Anna Rajkowska
30
Anna Rajkowska - awatar
Anna Rajkowska
30
WN VIII - awatar
WN VIII
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij