Zbiórka Zdrowie Odysa - zdjęcie główne

Zdrowie Odysa

1 300 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Zdrowie konia warte 1300zł! Kowal i pijawki!

Drodzy fani, potrzebujemy Waszej pomocy!
U Odysa odnowiły się stare kontuzje, cierpi na niedowład tylnej nogi, przez co ma ogromne problemy ze wstawaniem.
Codziennie rano nie jest wstanie podnieść się bez pomocy pracowników.
Zrobiliśmy badania usg i rtg, które wykazały liczne zrosty, przykurcze, początek słoniowacizny.
Nasza pani weterynarz poradziła nam zabiegi przy użyciu pijawek. Powiedziała, że niestety medycyna weterynaryjna nie pomoże Odysowi i należy spróbować innej metody. 15 czerwca przyjechała pani, która profesjonalnie zajmuje się hirudoterapią.
Odys bardzo dzielnie zniósł zabieg, cały czas stał spokojnie, jakby faktycznie odczuwał ulgę. Dowiedzieliśmy się, że pijawki świetnie działają na takie dolegliwości i jest szansa ze Odys odzyska czucie w nodze.
Koszt jednej wizyty to 300zł.!!! Aby efekt był jak najlepszy trzeba powtórzyć zabieg jeszcze 3 razy, co daje kwotę 1200zł, jest to dla nas ogromna kwota, której nie mamy...a bardzo jej potrzebujemy.
15 czerwca Odysa odwiedził również kowal, aby go podkuć na tył.
Założyliśmy podkowy dlatego, że lewa tylna noga ostatnio odmawia Odysowi posłuszeństwa i niestety zdarza się mu się nią powłóczyć i zdzierać kopyto. Dlatego musieliśmy ją zabezpieczyć podkową.
Mamy nadzieję że wszystko się dobrze potoczy. Trzymajcie kciuki i jeśli możecie to wesprzyjcie nas finansowo.
Koszt leczenia Odysa i wizyta kowala to 1300zł !!!
Prosimy Was o pomoc dla Odysa!
Nasze schronisko utrzymuje się tylko z darowizn więc to dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu możemy opiekować się i leczyć nasze konie. O Odysie i rozliczeniu za akcję możecie poczytać tu,na naszym końskim profilu:https://www.facebook.com/Kampania.przeciwko.zabijaniu.koni/

Zdjęcie opisu zbiórki Zdrowie Odysa

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Monika - awatar

  Monika

  28.06.2016
  28.06.2016

  Pozdrawiam

 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  28.06.2016
  28.06.2016

  Dla Odysa

 • Aga - awatar

  Aga

  28.06.2016
  28.06.2016

  Dla Odysa

 • Magda - awatar

  Magda

  28.06.2016
  28.06.2016

  Dużo zdrowia dla Odysa!

 • Gaba - awatar

  Gaba

  23.06.2016
  23.06.2016

  Ostatnie pieniądze na koncie, aż do wypłaty :D

1 300 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Mariola - awatar
Mariola
40
mirosława - awatar
mirosława
50
Kinga - awatar
Kinga
23
Magdalena - awatar
Magdalena
110
Dorota - awatar
Dorota
30
Paulina - awatar
Paulina
10
Ewa - awatar
Ewa
200
Tomasz - awatar
Tomasz
25
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
Antonina - awatar
Antonina
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij