Zbiórka Zdrowie Odysa - zdjęcie główne

Zdrowie Odysa

1 300 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Zdrowie konia warte 1300zł! Kowal i pijawki!

Drodzy fani, potrzebujemy Waszej pomocy!
U Odysa odnowiły się stare kontuzje, cierpi na niedowład tylnej nogi, przez co ma ogromne problemy ze wstawaniem.
Codziennie rano nie jest wstanie podnieść się bez pomocy pracowników.
Zrobiliśmy badania usg i rtg, które wykazały liczne zrosty, przykurcze, początek słoniowacizny.
Nasza pani weterynarz poradziła nam zabiegi przy użyciu pijawek. Powiedziała, że niestety medycyna weterynaryjna nie pomoże Odysowi i należy spróbować innej metody. 15 czerwca przyjechała pani, która profesjonalnie zajmuje się hirudoterapią.
Odys bardzo dzielnie zniósł zabieg, cały czas stał spokojnie, jakby faktycznie odczuwał ulgę. Dowiedzieliśmy się, że pijawki świetnie działają na takie dolegliwości i jest szansa ze Odys odzyska czucie w nodze.
Koszt jednej wizyty to 300zł.!!! Aby efekt był jak najlepszy trzeba powtórzyć zabieg jeszcze 3 razy, co daje kwotę 1200zł, jest to dla nas ogromna kwota, której nie mamy...a bardzo jej potrzebujemy.
15 czerwca Odysa odwiedził również kowal, aby go podkuć na tył.
Założyliśmy podkowy dlatego, że lewa tylna noga ostatnio odmawia Odysowi posłuszeństwa i niestety zdarza się mu się nią powłóczyć i zdzierać kopyto. Dlatego musieliśmy ją zabezpieczyć podkową.
Mamy nadzieję że wszystko się dobrze potoczy. Trzymajcie kciuki i jeśli możecie to wesprzyjcie nas finansowo.
Koszt leczenia Odysa i wizyta kowala to 1300zł !!!
Prosimy Was o pomoc dla Odysa!
Nasze schronisko utrzymuje się tylko z darowizn więc to dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu możemy opiekować się i leczyć nasze konie. O Odysie i rozliczeniu za akcję możecie poczytać tu,na naszym końskim profilu:https://www.facebook.com/Kampania.przeciwko.zabijaniu.koni/

Zdjęcie opisu zbiórki Zdrowie Odysa

Komentarze


 • Monika - awatar

  Monika

  28.06.2016
  28.06.2016

  Pozdrawiam

 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  28.06.2016
  28.06.2016

  Dla Odysa

 • Aga - awatar

  Aga

  28.06.2016
  28.06.2016

  Dla Odysa

 • Magda - awatar

  Magda

  28.06.2016
  28.06.2016

  Dużo zdrowia dla Odysa!

 • Gaba - awatar

  Gaba

  23.06.2016
  23.06.2016

  Ostatnie pieniądze na koncie, aż do wypłaty :D

1 300 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Mariola - awatar
Mariola
40
mirosława - awatar
mirosława
50
Kinga - awatar
Kinga
23
Magdalena - awatar
Magdalena
110
Dorota - awatar
Dorota
30
Paulina - awatar
Paulina
10
Ewa - awatar
Ewa
200
Tomasz - awatar
Tomasz
25
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
Antonina - awatar
Antonina
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij