Zbiórka Ogi, staruszek z uszkodzoną łapą - miniaturka zdjęcia

Ogi, staruszek z uszkodzoną łapą Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ogi, staruszek z uszkodzoną łapą - zdjęcie główne

Ogi, staruszek z uszkodzoną łapą

3 102 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Ogi, to starszy pies, który trafił do schroniska dwa miesiące temu z uvzkodzoną łapą. No i sobie tam jest, szary, nijaki, niezauwazany przez ludzi, którzy przychodzą adoptować psa. Nie rozumiemy dlaczego, bo przecież to cudowny, bardzo przyjacielski i dzielny pies. Być może ludzie odwracaja wzrok od niego przez tę jego chorą, wyginająca ie do dołu łapkę. Ogi kiepsko sobie radzi chodząc na spacery. Często podpiera sę nienaturalnie na tym zgjęciu. To na pewno sprawia mu ból. Ogi po prostu nie radzi sobie z chodzeniem. Niestety, schroniskowy lekarz chce mu ja amputowac. Ogi nie poradzi sobie bez przedniej łapy. Jest juz za stary. On tej łapy cały czas używa, pomimo bólu. My wolontariusze chcemy zawalczyć o Ogiego i jego łapę. Ale bez waszej pomocy nie damy rady. Chcemy przynajmniej zawieźć go do ortopedy, zdjagnozować problem i wybrać optymalne rozwiązanie. Zbieramy na diagnostyke, leczenie i pobyt w klinice w tym czasie. Może uda się znaleźć mu choc dom tymczasowy,  w ostatecznosci wróci do schroniska, ale z łapa a nie bez. Pomózcie Ogiemu dojsć do domu na czterech łapach

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA TYMCZASOWA KANAPA - awatar

  FUNDACJA TYMCZASOWA KANAPA

  22.05.2018
  22.05.2018

  Niestety Ogi stracił łapę po długiej walce. Wdała się martwica w operowanej łapie, skóra zaczęła odpadać i pojawiła się kość. Jedynym wyjsciem w tej sytuacji była amputacja. Kolejna operacja, kolejny ból i niestety kolejne długi. Ale trzeba było spróbowac zawalczyć o łapę Ogiego. Nie darowałabym sobie, gdybym nie podjęła tej walki.
  czy mogę i tym razem liczyć na waszą pomoc?

  Zdjęcie aktualizacji 15 451

Komentarze


 • Krystyna Smith - awatar

  Krystyna Smith

  24.05.2018
  24.05.2018

  Trzymaj sie pieseczku!

 • Maciej Banaszek - awatar

  Maciej Banaszek

  19.11.2017
  19.11.2017

  Zdrowiej, Ogi! Teraz już będzie tylko lepiej! Po operacji możemy robić jakąś comiesięczną pomoc dla Ogiego w formie deklaracji stałych wpłat, jestem pierwszy chętny, gdyby osoba prowadząca zbiórkę wyraziła taką chęć.

  • FUNDACJA TYMCZASOWA KANAPA - awatar

   FUNDACJA TYMCZASOWA KANAPA - Organizator zbiórki

   28.11.2017
   28.11.2017

   bardzo dziękujemy, operacja własnie trwa. Czekam na wiesci od tymczasowej opiekunki.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.09.2017
  26.09.2017

  Zdrówka piesku :)

  • FUNDACJA TYMCZASOWA KANAPA - awatar

   FUNDACJA TYMCZASOWA KANAPA - Organizator zbiórki

   28.09.2017
   28.09.2017

   dziekuje w imieniu Ogiego.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.09.2017
  11.09.2017

  Im starszy piesek, tym bardziej kochany

 • dzidka - awatar

  dzidka

  10.09.2017
  10.09.2017

  udanej operacji słoneczko

3 102 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 90

Ada M. - awatar
Ada M.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Malwina S. - awatar
Malwina S.
10
Agnieszka Lewandowska - awatar
Agnieszka Lewandowska
30
Monika Bembnowska - awatar
Monika Bembnowska
20
Krysia Stypulkowska - awatar
Krysia Stypulkowska
50
danka - awatar
danka
20
Krystyna Smith - awatar
Krystyna Smith
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krystyna Smith - awatar
Krystyna Smith
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij