Zbiórka Marzec w DT "Ogoniaste" - zdjęcie główne

Marzec w DT "Ogoniaste"

1 392 zł  z 1 363 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Łódzki dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury zbiorczej za wizyty weterynaryjne z ostatniego miesiąca.

Szczury przebywają w Ogoniaste-dom tymczasowy dla szczurów (www.facebook.com/Ogoniastelodz).

Belzebub

Szczur przeszedł zabieg kastracji. Po kastracji zauważono problem z uszami. Podczas wizyty oczyszczono kanały słuchowe i zdiagnozowano stan zapalny obu uszu. Zostało wprowadzone leczenie. 

30 marca Belzebub przeprowadził się do swojego domu stałego do Warszawy.

 

Leon

Szczur Leon trafił do lecznicy weterynaryjnej z objawami przysadkowymi. Jego stan pomimo leczenia, nie ulegał poprawie. 

W wieku 2 lat i 4 miesięcy odszedł z tego świata. 

 

Romeo i Julia

Szczury trafiły do domu tymczasowego, ponieważ ktoś wyrzucił je z domu.

Na wizycie kontrolnej wykryto u nich inwazję świeżbowca, a w badaniu parazytologicznym kału stwierdzono oocysty Giardia sp.  Wprowadzono leczenie przeciwpasożytnicze.


 Lucky

Szczurek trafił do fundacji oddany przez swoich byłych właścicieli. 

08.03.2019 Szczur trafił do lecznicy. Stwierdzono niewydolność serca i duszność. Zostało wprowadzone leczenie, szczur został w klinice na tlenoterapii.

13.03.2019 Odbyła się wizyta kontrolna, wykonano USG i RTG. W badaniach zaobserwowano bezpowietrzne płuca i diagnozowano guza, który zajmował przednie płaty płuc. 

14.03.2019 Szczur został poddany eutanazji.

 

Majka

Jest to szczurzyca odmiany fuzz, która cierpi na niewydolność serca. Zostało wprowadzone leczenie. 

Szymek

Kontynuacja leczenie szczura Szymka objęła oczyszczenie zębodołu po siekaczu oraz skrócenie pozostałych siekaczy. Szczur został poddany antybiotykoterapii.

 Rodzina Husky

Do domu tymczasowego trafiła cała rodzina szczurów husky w wieku 10 miesięcy. Szczury zostały poddane zabiegom kastracji.


Tequila

26.03.2019 stwierdzono, że szczur jest osowiały, niechętnie się przemieszcza. Korektura przednich kończyn była opóźniona. Podejrzenie objawów przysadkowych, wprowadzono leczenie. 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Faktura:

Faktura za leczenie szczurów została wystawiona na kwotę 1362,51zł.

Bardzo prosimy o pomoc w spłacie faktury za leczenie podopiecznych Domu Tymczasowego "Ogoniaste".

Pamiętajcie, ze gdyby nie Wasze wsparcie nie moglibyśmy pomagać tak skutecznie jak do tej pory!

Bez WAS nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

Komentarze


 • Kinga - awatar

  Kinga

  02.06.2019
  02.06.2019

  Powodzenia!

 • Anna Nowak - awatar

  Anna Nowak

  28.05.2019
  28.05.2019

  dużo zdrówka dla maluchów!

1 392 zł  z 1 363 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Wpłaty: 45

Mati wwa - awatar
Mati wwa
20
Natalia K. - awatar
Natalia K.
20
Iga82 - awatar
Iga82
100
Ewa Wilczyńska - awatar
Ewa Wilczyńska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
50
Monika Sitarek - awatar
Monika Sitarek
20
Dariusz B. Skowroński - awatar
Dariusz B. Skowroński
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij