Zbiórka Podopieczni DT "Ogoniaste" - zdjęcie główne

Podopieczni DT "Ogoniaste"

1 570 zł  z 1 476 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Łódzki dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury zbiorczej za wizyty weterynaryjne z miesiąca czerwca.

Szczury przebywają w Ogoniaste-dom tymczasowy dla szczurów (www.facebook.com/Ogoniastelodz).


1. Dante, Nero, Suga, Ezio, MonteDo domu tymczasowego "Ogoniaste" trafiły przez "złą sytuację życiową" poprzednich właściciel.

Opis wizyt stada:

2. Ink

W niedziele (29.04.2018) DT "Ogoniaste" odwiedziło studio tatuażu w Łodzi, podczas wejścia do salonu nasza wolontariuszka otrzymała informację o ogonie zauważonym na piętrze kamienicy, w której znajduje się studio tatuażu. Miedzy workami gruzu nasza wolontariuszka zauważyła małe, czarne, przestraszone oczka. I tak właśnie Ink znalazł się w domu tymczasowym. 

Opisy wizyt:

3. Leon

Szczurek odebrany z zoologa, ponieważ był bardzo agresywny, co to uratowało go przed wężem, bo nikt nie miał odwagi go wyjąć. W naszym domu tymczasowym "Ogoniaste" prawdopodobnie zostanie na dożywocie, ponieważ ciężko znaleźć doświadczony dom przygotowany na ugryzienia.

Opis wizyty:


4. LeyaLeya to maleństwo przekazane do "Ogoniaste" z Warszawy, od dziewczyny, która kupiła z zoologa samiczkę w ciąży. Malutka już jest w swoim domu stałym :)

5. LuluSzczurek wyciągnięty z zoologa.

Opis wizyty:

6. Madzia

Szczurzynka oddana ze sklepu zoologicznego do naszego domu tymczasowego z powodu agresji.

Opis wizyty:

7. Maluszki z Kutna

Oddane przez sklep zoologiczny do domu tymczasowego.

Opis wizyty:

8. MelonSzczurek oddany przez sklep zoologiczny, gdyż był już za duży i nikt nie chciał go kupić.

9. PixiePixie przyjechała do DT "Ogoniaste" z innego domu tymczasowego nie należącego do VIVA Gryzonie ("Hydra").

Opis wizyty:

10. Rex

Rex został oddany razem ze swoim przyjacielem Pinkim przez poprzedniego właściciela z "piękna" dwu piętrowa klatka i wszystkim "czego potrzebują szczury" czyli okropnie brudne, zasikane trociny i siano, a zamiast karmy same bobki.

Opis wizyty:

11. Wojtuś

Wojtus zabrany z giełdy dla zwierząt, ponieważ pan który ma pseudo nie miał co zrobić z zwierzakami i oddał za darmo, niestety udało się uratować tylko Wojtusia.

Opisy wizyt:

12. ZuziaZuzia została przywieziona przez AP. Została znaleziona na stacji benzynowej - brudna, chuda, zakleszczona. Jest bardzo wdzięcznym szczurkiem.

Opis wizyty:

---------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktury!

Łącznie do zapłaty mamy 1475,51 zł


Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu. Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


1 570 zł  z 1 476 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Wpłaty: 50

Duszkan - awatar
Duszkan
50
Kamila - awatar
Kamila
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimus - awatar
Anonimus
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Od Funcika :) - awatar
Od Funcika :)
50
Sandra Fejdasz - awatar
Sandra Fejdasz
5
Sonia - awatar
Sonia
20
Monika - awatar
Monika
20
Pusiu - awatar
Pusiu
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij