Zbiórka Podopieczni DT "Ogoniaste" - zdjęcie główne

Podopieczni DT "Ogoniaste"

1 570 zł z 1 476 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Łódzki dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury zbiorczej za wizyty weterynaryjne z miesiąca czerwca.

Szczury przebywają w Ogoniaste-dom tymczasowy dla szczurów (www.facebook.com/Ogoniastelodz).


1. Dante, Nero, Suga, Ezio, MonteDo domu tymczasowego "Ogoniaste" trafiły przez "złą sytuację życiową" poprzednich właściciel.

Opis wizyt stada:

2. Ink

W niedziele (29.04.2018) DT "Ogoniaste" odwiedziło studio tatuażu w Łodzi, podczas wejścia do salonu nasza wolontariuszka otrzymała informację o ogonie zauważonym na piętrze kamienicy, w której znajduje się studio tatuażu. Miedzy workami gruzu nasza wolontariuszka zauważyła małe, czarne, przestraszone oczka. I tak właśnie Ink znalazł się w domu tymczasowym. 

Opisy wizyt:

3. Leon

Szczurek odebrany z zoologa, ponieważ był bardzo agresywny, co to uratowało go przed wężem, bo nikt nie miał odwagi go wyjąć. W naszym domu tymczasowym "Ogoniaste" prawdopodobnie zostanie na dożywocie, ponieważ ciężko znaleźć doświadczony dom przygotowany na ugryzienia.

Opis wizyty:


4. LeyaLeya to maleństwo przekazane do "Ogoniaste" z Warszawy, od dziewczyny, która kupiła z zoologa samiczkę w ciąży. Malutka już jest w swoim domu stałym :)

5. LuluSzczurek wyciągnięty z zoologa.

Opis wizyty:

6. Madzia

Szczurzynka oddana ze sklepu zoologicznego do naszego domu tymczasowego z powodu agresji.

Opis wizyty:

7. Maluszki z Kutna

Oddane przez sklep zoologiczny do domu tymczasowego.

Opis wizyty:

8. MelonSzczurek oddany przez sklep zoologiczny, gdyż był już za duży i nikt nie chciał go kupić.

9. PixiePixie przyjechała do DT "Ogoniaste" z innego domu tymczasowego nie należącego do VIVA Gryzonie ("Hydra").

Opis wizyty:

10. Rex

Rex został oddany razem ze swoim przyjacielem Pinkim przez poprzedniego właściciela z "piękna" dwu piętrowa klatka i wszystkim "czego potrzebują szczury" czyli okropnie brudne, zasikane trociny i siano, a zamiast karmy same bobki.

Opis wizyty:

11. Wojtuś

Wojtus zabrany z giełdy dla zwierząt, ponieważ pan który ma pseudo nie miał co zrobić z zwierzakami i oddał za darmo, niestety udało się uratować tylko Wojtusia.

Opisy wizyt:

12. ZuziaZuzia została przywieziona przez AP. Została znaleziona na stacji benzynowej - brudna, chuda, zakleszczona. Jest bardzo wdzięcznym szczurkiem.

Opis wizyty:

---------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktury!

Łącznie do zapłaty mamy 1475,51 zł


Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu. Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


1 570 zł z 1 476 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Wpłaty: 50

Duszkan - awatar
Duszkan
50
Kamila - awatar
Kamila
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimus - awatar
Anonimus
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Od Funcika :) - awatar
Od Funcika :)
50
Sandra Fejdasz - awatar
Sandra Fejdasz
5
Sonia - awatar
Sonia
20
Monika - awatar
Monika
20
Pusiu - awatar
Pusiu
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij