Zbiórka Ogonka i Rino chcą do domu! - zdjęcie główne

Ogonka i Rino chcą do domu!

520 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Aneta Kułak - awatar

Aneta Kułak

Organizator zbiórki

Ogonka i Rino to dwa psiaki ze schroniska Sonieczkowo k. Augustowa, woj. podlaskie. Nie są już pierwszej młodości, a dużą część życia spędziły za kratami (Ogonka trzy, a Rino cztery lata). Mają jednak szansę zacząć normalne, dobre życie! Zgłosili się wspaniali ludzie gotowi na adopcję, jednak problemem jest odległość do nowych domów. Na Ogonkę czeka Pan spod Opola, a na Rino Pani z Jeleniej Góry. To ponad 700 km w jedną stronę...

Ze względu na trudną sytuację bezdomnych psów na Podlasiu, my, jako wolontariusze, ogłaszamy naszych podopiecznych na terenie całej Polski. Pracownicy schroniska dowożą ich do nowych domów, a nowi właściciele biorą na siebie część kosztów transportu. W tym jednak wypadku koszty te są duże... 

Bardzo prosimy o pomoc w imieniu Ogonki i Rina, to dla nich może jedyna szansa na normalność, na miłość, na wolność.

Wpłaty zostaną przekierowane na konto augustowskiego oddziału TOZu, który współpracuje z Sonieczkowem. Serdecznie dziękujemy za każdy grosz, bo przybliża on nasze psy do DOMU! 

520 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Aneta Kułak - awatar

Aneta Kułak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ditta Napierała - awatar
Ditta Napierała
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Magda - awatar
Magda
20
Iwona Rabiczko - awatar
Iwona Rabiczko
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Rawicz - awatar
Agnieszka Rawicz
20
Aneta Kułak - awatar
Aneta Kułak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij