Zbiórka Ogonka i Rino chcą do domu! - zdjęcie główne

Ogonka i Rino chcą do domu!

520 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Aneta Kułak - awatar

Aneta Kułak

Organizator zbiórki

Ogonka i Rino to dwa psiaki ze schroniska Sonieczkowo k. Augustowa, woj. podlaskie. Nie są już pierwszej młodości, a dużą część życia spędziły za kratami (Ogonka trzy, a Rino cztery lata). Mają jednak szansę zacząć normalne, dobre życie! Zgłosili się wspaniali ludzie gotowi na adopcję, jednak problemem jest odległość do nowych domów. Na Ogonkę czeka Pan spod Opola, a na Rino Pani z Jeleniej Góry. To ponad 700 km w jedną stronę...

Ze względu na trudną sytuację bezdomnych psów na Podlasiu, my, jako wolontariusze, ogłaszamy naszych podopiecznych na terenie całej Polski. Pracownicy schroniska dowożą ich do nowych domów, a nowi właściciele biorą na siebie część kosztów transportu. W tym jednak wypadku koszty te są duże... 

Bardzo prosimy o pomoc w imieniu Ogonki i Rina, to dla nich może jedyna szansa na normalność, na miłość, na wolność.

Wpłaty zostaną przekierowane na konto augustowskiego oddziału TOZu, który współpracuje z Sonieczkowem. Serdecznie dziękujemy za każdy grosz, bo przybliża on nasze psy do DOMU! 

520 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Aneta Kułak - awatar

Aneta Kułak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ditta Napierała - awatar
Ditta Napierała
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Magda - awatar
Magda
20
Iwona Rabiczko - awatar
Iwona Rabiczko
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Rawicz - awatar
Agnieszka Rawicz
20
Aneta Kułak - awatar
Aneta Kułak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij